Po głośnym debiucie u Vegi, Małgorzata Rozenek-Majdan już dostała nową rolę - wyciekł scenariusz | przeAmbitni.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta renesansu!

Dzisiaj do kin wszedł nowy film Patryka Vegi “Miłość, s*ks & pandemia”, w którym w roli Nory wystąpiła Małgorzata Rozenek-Majdan. Była to pierwsza duża rola aktorska celebrytki, która może dopisać to do długiej listy swoich osiągnięć. Przypomnijmy, że Gosia jest Perfekcyjną Panią Domu, pisze książki, pomaga zagubionym dziewczynom stać się damami, wspiera pary starające się o dziecko metodą in vitro, bierze udział w niezliczonych sesjach zdjęciowych i reklamowych. Niedawno założyła także swoją markę ubraniową.

HOT NEWS- Ola Ciupa pojedzie z Dodą na Eurowizję!? “Gdyby potrzebowała kogoś, do takiej roli jak pranie, to jestem jak najbardziej chętna”

Dzisiaj Małgorzata podzieliła się z fanami na InstaStories filmikami z kolejnego planu zdjęciowego. Tym razem zdjęcia odbywały się w domowym klimacie, a gwieździe towarzyszyła spora ekipa. Gosia pokazała też scenariusz nowego wyzwania aktorskiego. Celebrytka wyjaśniła, że przez cały dzień nagrywa… reklamę! Na jednym z nagrań zażartowała, że dzisiaj czeka ją bardzo trudna rola:

Po głośnym debiucie u Vegi, Małgorzata Rozenek-Majdan już dostała nową rolę - wyciekł scenariusz | przeAmbitni.pl

W kolejnym wideo kontynuowała żarty:

Zabawne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magdalena Stępień dziękuje za wsparcie zbiórki na rzecz leczenia jej syna: To jest niesamowite, ile mamy tutaj cudownych ludzi

Fot. Screen Instagram

AW

0 0