Co potrafi inteligentny elektroniczny zamek do drzwi i komu się przyda?

Na polskim rynku przybywa urządzeń elektronicznych, które są określane jako inteligentne. Wykonują za nas codzienne czynności, usprawniają je lub zapewniają większą wygodę i bezpieczeństwo. Coraz częściej korzystamy z inteligentnych głośników, odkurzaczy, smartfonów, a nawet butelek, garnków i patelni, które mają w nazwie “smart”. Przyszedł więc czas na udoskonalenie zabezpieczeń zamków w drzwiach. Sprawdzamy, co potrafi inteligentne urządzenie od firmy WE.LOCK.

WE.LOCK Inteligentny elektroniczny zamek do drzwi

Widget Moneteasy

Inteligentny elektroniczny zamek marki WE.LOCK jest urządzeniem przeznaczonym do użytku domowego, które umożliwia zdalne i bezpieczne blokowanie i odblokowywanie drzwi. Mechanizm montażowy jest dostosowany do 99 proc. rodzajów drzwi europejskich. Długość wkładki zamka jest regulowana w zakresie od 50 mm do 150 mm, a jej zamontowanie nie wymaga wymiany korpusu znajdującego się wyjściowo w naszych drzwiach.

Co potrafi inteligentny elektroniczny zamek do drzwi i komu się przyda?

Zamek do drzwi został wykonany ze stali nierdzewnej i stopu cynku, jest odporny na temperatury od -30ºC do 60ºC i ma klasę szczelności IP44. Urządzenie dzięki połączeniu z internetem umożliwia zdalne otwieranie drzwi – wystarczy, że zamek znajduje się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, aby móc nim sterować z dowolnego miejsca na świecie, co może przydać się osobom często podróżującym.

Możemy korzystać z urządzenia na jeden z trzech sposobów: przy pomocy odcisku palca, funkcji Bluetooth lub dedykowanego pilota, dzięki któremu zamek będzie przyjaznym do obsługi sprzętem, także dla dzieci i seniorów.

Odblokowanie/zablokowanie inteligentnego zamka trwa ok. 1 sekundę, jest bezpieczne i wysoce intuicyjne. Urządzenie potrafi przechowywać do 999 odcisków palców, jednocześnie posiada specjalny system zabezpieczeń, który uniemożliwia klonowanie odcisków. System jest niezwykle łatwy do samodzielnej konfiguracji, która trwa ok. 3 min. Od tego momentu, możemy odetchnąć z ulgą i mieć cały czas pod kontrolą bezpieczeństwo naszego gospodarstwa domowego.

Więcej inteligentnych urządzeń znajdziesz tutaj:

Widget Moneteasy

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Opineo.pl w celu zapoznania się z opiniami użytkowników na temat urządzeń typu smart.