Mazda 6 w wersji na rok 2021. Jakie ceny w Polsce?

Mazda 6 w wersji na rok 2021. Jakie ceny w Polsce?

Dostępna zarówno jako sedan jak i kombi, Mazda6 po zmianach modelowych na 2021 r. wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym i silnikami benzynowymi z technologią Skyactiv. Zmiany na nowy rok modelowy obejmują:

W ofercie na rok modelowy 2021 pozostają wyłącznie silniki benzynowe Skyactiv-G o pojemności 2,0 i 2,5 litra. Jednostka 2.0 Skyactiv-G dostępna jest w dwóch wariantach mocy – 145 i 165 KM, przy czym ten pierwszy oferowany jest wyłącznie w sprzedaży flotowej. Obie wersje silnikowe można zamówić z sześciostopniową manualną przekładnią lub sześciobiegową skrzynią automatyczną. Odmiana 2.5 Skyactiv-G o mocy 194 KM dostępna jest wyłącznie ze skrzynią automatyczną o sześciu przełożeniach.

Zobacz także: Wypadek czy kolizja. Jak się zachować na drodze?

Mazda 6 w wersji na rok 2021. Jakie ceny w Polsce?

Ceny Mazdy 6 2021 rozpoczynają się od kwoty 127 900 zł za bogato wyposażoną wersję SkyJOY z silnikiem 2.0 Skyactiv-G o mocy 165 KM i sześciostopniową manualną przekładnią, bez względu na rodzaj wybranego nadwozia. W wyposażeniu standardowym znajdują się takie elementy jak kolorowy wyświetlacz head-up na przedniej szybie, reflektory LED ze spryskiwaczami, aktywny tempomat, system monitorujący martwe pole w lusterkach wraz z asystentem monitorującym ruch poprzeczny podczas cofania, nawigacja satelitarna czy aluminiowe obręcze kół o średnicy 17 cali.

Wersję SkyJOY można wzbogacić o pakiet PLUS, który oferowany jest w promocyjnej cenie 1 zł zamiast regularnych 9000 zł. W jego skład wchodzą podgrzewane fotele przednie, podgrzewana kierownica i wycieraczki przedniej szyby, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, kamera 360, reflektory LED z systemem adaptacyjnego doświetlania zakrętów i elektrycznie składane lusterka.

Limitowana odmiana 100th Anniversary bazuje na wersji SkyPRESTIGE z wybranymi elementami pakietu Brown oraz silnikiem 2,5 Skyactiv-G o mocy 194 KM i wyceniona została na kwotę 197 800 zł.

Zobacz także: Jeep Compass w nowej odsłonie