Linus® Smart Lock - inteligentny i bezpieczny | Budujemy Dom

Czym jest Linus® Smart Lock?

Linus® sprawi, że każde drzwi staną się inteligentne. Zamek został doceniony prestiżowymi nagrodami Red Dot Awards, The European Product Design Awards, oraz The Ambient Awards na targach elektronicznych CES w Las Vegas za elegancki, inteligentny design i najlepsze w swojej klasie materiały wykonania.

Funkcja Auto-Lock automatycznie rygluje zamek, gdy wychodzisz z domu, natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. Kiedy wrócisz do domu i zbliżysz się do drzwi, funkcja automatycznego odryglowania Auto-Unlock odrygluje zamek dzięki geolokalizacji. Wejdziesz do domu naciskając na klamkę, bez konieczności szukania kluczy.

Linus® Smart Lock - inteligentny i bezpieczny | Budujemy Dom

Nie musisz się już zastanawiać, czy zapomniałeś zamknąć drzwi wychodząc z domu. Nawet, jeśli masz wątpliwości, możesz sprawdzić status drzwi w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Yale Access. Dla dodatkowej wygody, Linus® wykorzystuje technologię DoorSense™, dzięki której dowiesz się czy drzwi są bezpiecznie zamknięte.

Linus® Smart Lock - poznaj szczegóły produktu

Instalując Linus® Smart Lock na drzwiach wejściowych, i konfigurując inteligentny system oświetlenia Philips Hue możesz stworzyć jeszcze bezpieczniejsze środowisko, gdy wchodzisz i wychodzisz z domu. Dzięki prostej konfiguracji, można łatwo zintegrować dostęp do swojego domu z oświetleniem. Możesz poczuć się bezpiecznie i mile widziany, dzięki włączającym się światłom i automatycznie odryglowującym drzwiom w momencie, kiedy się do nich zbliżysz. Zamek można zablokować jednym dotknięciem klawiatury Yale Smart Keypad, kiedy wychodzisz z domu, światła wyłączą się.

Zamki drzwiowe i oświetlenie niewątpliwie odgrywają istotną rolę w naszych domach. Dlatego też, zsynchronizowanie i zarządzanie tymi dwoma elementami jednocześnie, ma sens. Są to podstawowe sfery domu, z którymi wchodzimy w interakcje wiele razy dziennie i które w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wykroczyły poza ich pierwotne, podstawowe funkcje.

Aplikacja Yale Access

Intuicyjna aplikacja mobilna Yale Access umożliwia użytkownikom zdalny dostęp i sterowanie zamkiem za pomocą smartfona. Wystarczy podłączyć go do Yale Connect Wi-Fi Bridge, aby udzielać dostępu zaufanym osobom, wyświetlać aktywność, otrzymywać powiadomienia oraz ryglować i odryglowywać drzwi z dowolnego miejsca na świecie. Użytkownicy będą również mogli skorzystać z integracji z asystentami głosowymi takimi jak Apple HomeKit. Podłączenie zamka do Yale Connect Wi-Fi Bridge umożliwi też integracje z Amazonem Alexą, Asystentem Google i największymi platformami hostingowymi.

Dowiedz się więcej na: yalehome.com/pl