Kuchenne rewolucje - restauracja Zamek. Po zmianie U Rumińskiego. Adres, menu

2021-12-1611:00kgUdostępnij

Choć w restauracji Zamek dania udekorowane są po królewsku, owocami i jadalnymi kwiatami, lokal zamiast kwitnąc, więdnie. Dodatkowo Rafał prowadzi też własny warsztat samochodowy, przez co nie może w pełni zająć się „Zamkiem”. Nieliczni klienci narzekają, że potrawy są zimne, a długi czas oczekiwania i wysokie ceny jeszcze bardziej ich odstraszają. Najwyższa pora, żeby z odsieczą na „Zamek” ruszyła Magda Gessler!

Zamek po rewolucjach. W Szczecinku nad jednym z jezior znajduje się Zamek Książąt Pomorskich. To właśnie tam powstał lokal „Zamek” prowadzony przez Rafała. Przygoda mężczyzny z gastronomią rozpoczęła się trzynaście lat temu, gdy razem z przyjacielem otworzyli bar szybkiej obsługi z kebabem. W końcu Rafał odważył się przejąć znaną w okolicy restaurację. „Zamek” miał opinię drogiego miejsca przeznaczonego jedynie dla elit. Nowy właściciel chciał to zmienić, ale skończyło się jedynie na niewielkich korektach w karcie. Rafał w pełni zaufał dotychczasowemu zespołowi restauracji. Jedynie w kuchni pojawił się nowy pracownik, wieloletni przyjaciel właściciela, Szymon. To on został szefem kucharzy i niepisanym panem na włościach.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Kuchenne rewolucje - restauracja Zamek. Po zmianie U Rumińskiego. Adres, menu

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

U Rumińskiego - menu

Po czterech tygodniach od rewolucji Magda Gessler powróciła do restauracji U Rumińskiego. W karcie dań znalazła takie dania jak:

Restauratorce bardzo smakowały wszystkie dania, których spróbowała. Niestety okazuje się, że od kilkunastu miesięcy restauracja jest zamknięta. Wszystko wskazuje na to, że właściciela restauracji przerósł bardzo wysoki czynsz za wynajem lokalu, który wynosił nawet kilkanaście tysięcy miesięcznie.

Adres restauracji U Rumińskiego (dawniej Zamek)

Dokładny adres restauracji U Rumińskiego, która przeszła metamorfozę pod okiem Magdy Gessler to ul. Mickiewicza 2, 78-400 Szczecinek.

Zobacz galerię6 zdjęć