Wielka Brytania: Włamanie na teren zamku w Windsorze! Co z królową Elżbietą II?

2021-12-2615:56AMUdostępnijZobacz galerię6 zdjęć

Królowa Elżbieta II przeżyła chwile grozy. Na teren posiadłości w Windsorze wtargnął uzbrojony mężczyzna. Co stało się z intruzem i gdzie w tym czasie była królowa? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Tegoroczne święta nie są łaskawe dla królowej Elżbiety II. W tym roku są inne niż zazwyczaj z dwóch względów. Po pierwsze wciąż trwa pandemia, więc królowa objęta jest specjalnymi obostrzeniami. Po drugie to jej pierwsze święta bez męża księcia Filipa!

Polecany artykuł:

Królowa Elżbieta II wybrała się na chrzciny prawnuków! [ZDJĘCIA]

Zagraniczne media donoszą o jeszcze jednym powodzie, dla którego te święta mogą być bardziej stresujące dla jej wysokości.

Brytyjskie władze poinformowały, że w sobotę 25 grudnia aresztowano mężczyznę, który wtargnął na teren posiadłości w Winsdorze. Intruzem okazał się być 19-letni mężczyzna, który na teren zamku przyniósł kuszę. Jak podaje policja, włamywacza zatrzymano i obecnie przebywa w areszcie. Postawiono mu zarzut wtargnięcia do chronionego miejsca i posiadania przy sobie „broni ofensywnej”.

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Wielka Brytania: Włamanie na teren zamku w Windsorze! Co z królową Elżbietą II?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Włamanie do zamku w Windsorze. Co z królową?

Jak czytamy w zagranicznych mediach. 19-latek doskonale wiedział o tym, że królowa przebywa w czasie świąt w zamku w Windsorze. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ochrona w porę zareagowała, a włamywaczowi udało się jedynie dostać do drzwi zamku.

- mówiła Rebeca Mears z policji Thames Valley.

Zobacz galerię6 zdjęć

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6Która gwiazda została mamą w tym tygodniu?