DONALD "T" POD SĄD ? - blog PiSmaker

DONALD "T" POD SĄD ? - blog PiSmaker

Donald T musi stanąć przed sądem z bardzo wielu powodów. Głównym i podstawowym jest skandaliczna postawa wobec tragedii smoleńskiej. Seria działań uniemożliwiających dojście do prawdy w tej sprawie. Nie wiele brakuje do 3 lat jak sprawy się ciągną z powodu blokady. Blokady wynikającej z zaniedbań, zaniechań ,mataczenia i nic nie robienia lub celowego rozpraszania uwagi w sprawie jednoznacznych wyników popartych dowodami w sprawie smoleńskiej tragedii. Tą BLOKADĘ wytworzyła i pielęgnuje ta władza-Platforma Obywatelska + PSL.

Czas skończyć z wrogami Państwa. Pół rządu ponosi śmierć w tragedii wszechczasów a Donald T chodzi na wolności i za nic nie odpowiada. Dużo drobniejsze zdarzenia są dużo bardziej dokładnie badane. Śledztwa doprowadzane są do konkluzji. Wyciąga się wnioski na przyszłość i przestrogi. Sprawy tragedii smoleńskiej Donald T unika. Jednak to SPRAWA tragedii smoleńskiej w końcu dopadnie Donalda T.

Trudno jest udowodnić Donaldowi T udział w morderstwie polskich elit, bo będąc przy władzy nigdy nie dopuści do takiego bezstronnego przewodu sądowego. Bardzo jasno natomiast widać po 10.04.2010r działanie Donalda Tna szkodę śledztwa smoleńskiego. Opisują i pokazują to tysiące kamer,blogów,internet i gazet. Przed tą już ponad dwu letnią stałą relacją Donald T nie ucieknie. Sprawy afer: hazardowej, stoczniowej, autostradowych, „ambergoldowych”,....tysiąca innych pod „ochroną rządu” ,to tylko tło dla żałosnego obrazu działalności Donalda T.

Czyż Donalda T et consortes ,którrzy na dzień dzisiejszy powinni mieć postawione zarzuty w sprawie smoleńskiej, nie powinni być osądzeni i skazani? .

Sumując przewinnienia wszystko wskazuje na to ,że być może nawet niektórzy na dożywocie?

Zbyt wiele tego jest co obciąża naczelnego "kameleona" III RP i jego współpracowników. Dowody są w Internecie i w głowach milionów Polaków.

Na koniec ze strefy blogerskiej:

DONALD

http://lubczasopismo.salon24.pl/gramy/post/455306,mec-hambura-beda-sensacje-w-sprawie-smolenska

Komentarz JANOSIKA z lubczasopisma: Smoleńsk Raport S 24

„@ Gajan

" ... Zacznijmy od pytania jak długo może się jeszcze toczyć śledztwo prokuratury?. Kiedy wróci do nas wrak, czarne skrzynki, telefony, broń borowców etc.?. Kiedy zakończy swoje postępowanie Komitet Śledczy FR ?. Pytań jest chyba znacznie więcej a od katastrofy minie niebawem 3 lata. ... "GAJAN 83 1713 | 15.10.2012 17:47Problem polega na tym - że kiedy Prokuratura - podjęła by decyzję - o zakończeniu Śledztwa - to musiała by odtajnić wiele materiałów - które do czasu zakonczenia śledztwa są tajne - ze względu na tak zwane "dobro śledztwa".Przede wszystki zależy im na utajnieniu zdjęcia Satelitarnego z 10 kwietnia 2010 roku - bo odtajnienie wiązało by się z podważeniem Raportów MAK'u i Komisji Millera - dlatego śledztwo potrwa - co najmniej do wyborów Prezydenckich i Parlamentarnych w 2015 roku.”

W sprawie smoleńskiej przyszedł czas na odtajnienie wszelkich dokumentów. Polakom „wciska się zbyt wiele kitu”. Ten balon jest nadmuchiwany zbyt długo i zbyt mocno. Co musi doprowadzić w końcu do „eksplozji”.