Totalna demolka na Białołęce. Syn nie chciał go wpuścić do mieszkania, użył łomu

2021-11-0414:27

Nieprawdopodobne! W Święto Zmarłych białołęccy policjanci interweniowali w dość nietypowej sprawie. 73-latek próbował dostać się do mieszkania swojego syna. Gdy ten go nie chciał wpuścić po dobroci, senior nie odpuszczał. Chwycił łom i siłą próbował wedrzeć się do lokalu. Teraz grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Spotkanie ojca z synem w Święto Zmarłych zakończyło się interwencją białołęckich policjantów. Po południu mieszkaniec dzielnicy wezwał mundurowych na pomoc. Jego nietrzeźwy ojciec demolował drzwi wejściowe do jego mieszkania! I nie chodziło tylko o kopanie w drzwi czy uporczywe szarpanie za klamkę. Krzepki senior chwycił za łom!

- Jak wyjaśnił mundurowym, 73-latek za pomocą łomu próbował sforsować drzwi wejściowe, uszkadzając je. Zniszczeniu uległ też zamek podklamkowy i ościeżnica. Zgłaszający, aby udaremnić ojcu wtargnięcie do mieszkania, otworzył drzwi, wyrwał mu łom, a następnie zatrzasnął drzwi i zadzwonił po policję - wyjaśniła kom. Paulina Onyszko z białołęckiej policji.

Polecany artykuł:

Udusił Ludmiłę spodniami z dresu. Potworny mord w Sokołowie Podlaskim

Gdy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, agresywnego mężczyzny nie było już pod drzwiami mieszkania syna. Po rozmowie ze zgłaszającym mundurowi zeszli do piwnicy. Tam odnaleźli 73-latka, który przyznał się do uszkodzenia drzwi.

- Tłumaczył, że syn nie chciał wpuścić go do środka - przekazała kom. Onyszko. - Policjanci zatrzymali 73-latka pod zarzutem zniszczenia mienia i zabezpieczyli łom jako dowód w tej sprawie - dodała. Jak się okazało, mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila alkoholu.

Totalna demolka na Białołęce. Syn nie chciał go wpuścić do mieszkania, użył łomu

Syn zatrzymanego mężczyzny złożył zawiadomienie, a straty, które spowodował 73-latek, oszacował na 1200 złotych.

Polecany artykuł:

Koszmar na torach w Legionowie. Straszna śmierć 40-latka. Gigantyczne utrudnien…

Gdy krewki senior wytrzeźwiał, policjanci przesłuchali go i przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu za to kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

SondaJak oceniasz pracę stołecznej policji?Super Raport 03.11 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator niezależny oraz dr Maciej Jędrzejko - ginekolog) Sedno Sprawy: Piotr Müller

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Guz