Terminator: Resistance - Odsiecz • Eurogamer.pl

Po krótkiej misji Co z Colinem rozpoczynamy etap Odsiecz. Wyjdź z kryjówki na zewnątrz, by porozmawiać z Ryanem, a następnie wyjdź z terenu bazy bramą - trafisz do nowej lokacji, dzielnicy szpitalnej.

Idź prosto i w prawo, a spotkasz Jennifer. Idź za nią kawałek i poczekaj, aż otworzy furtkę. Przejdziecie nieco dalej, po czym zatrzymacie się przy zwłokach i po chwili zostaniesz sam. Zdobędziesz wabik wydający dźwięki - przyda się później.

Przejdź dalej drogą, przeszukaj garaż (1). Potem omiń go z prawej i idź dalej. Za budynkiem po lewej włącz noktowizję, żeby zobaczyć roboty zakopane pod ziemią (2).

Najlepiej strzelać w nie z daleka. Po pierwszym strzale wyjdą na powierzchnię i zdążysz je pokonać, zanim do ciebie dotrą. Co chwila włączaj noktowizję, by dostrzegać przeciwników.

Przejdź dalej i pokonaj kolejne Srebrzyki. Z głównej ulicy z tirem przejdź w prawo za siatkę i po schodach w dół. W pomieszczeniu znajdziesz urządzenie hakujące (3). Wracaj na główną ulicę (wcześniej możesz przeszukać zamknięte pokoje).

Idąc dalej natkniesz się na pająki i jednego opancerzonego pająka. Największego możesz po prostu zostawić w tyle biegnąc dalej. Uważaj tylko na Srebrzyki, które czekają na drodze. Dalej dotrzesz do tunelu i podziemnego garażu. Włącz noktowizję, zanim przejdziesz do końca.

Wieżyczki obronne

Uważaj na laser działka. Chowaj się za samochodami i podejdź pod ścianę. Później przeskakuj po maskach samochodów na drugą stronę parkingu, w stronę wieżyczki. Potem skradając się zajdź ją od tyłu, żeby zhakować urządzenie (4). Nie jest to konieczne, ale nabierzesz wprawy.

Zhakuj zamek drzwi i ruszaj dalej. Trafisz do kolejnego obszaru z wieżyczkami - teraz kilkoma. Najpierw zakradnij się do tej po prawej stronie. Zhakuj ją, by zaczęła atakować drugie działko. Działka przejęte przez ciebie są bardziej wytrzymałe i potem będą nawet w stanie niszczyć Terminatorów. Przydatne.

Po zniszczeniu drugiej wieżyczki idź dalej, aż w noktowizji dostrzeżesz kolejne roboty. Tym razem to dwie wieżyczki i pająk opancerzony. Ponownie, wystarczy że zhakujesz jedno działko, to po lewej (5). Zlikwiduje ono pająka i drugą wieżyczkę.

Idź dalej, by dotrzeć do szpitala.

Szpital

W szpitalu idź korytarzem. Przez pewien czas nikogo nie spotkasz, usłyszysz tylko krzyki. Po drodze do celu możesz zajrzeć do paru pobocznych pomieszczeń, by zebrać zasoby.

Po wejściu schodami na piętro idź dalej, a przed zaporą laserową zobaczysz wejście do szybu wentylacyjnego (6). Skorzystaj z niego, by przejść do sali operacyjnej. Po drodze zobaczysz po raz pierwszy Terminatora.

Teraz musisz dalej iść liniową trasą z korytarzy, ale musisz też omijać Terminatorów. Jest to jednak banalnie proste dzięki twojej noktowizji podświetlającej cele. Każdy korytarz ma też sporo obiektów, za którymi możesz się schować, poczekać aż wróg cię ominie i podążać dalej.

W końcu dotrzesz do pomieszczenia z więźniami. Po scence wyjdziesz z niego drugimi drzwiami i trafisz do większego pomieszczenia - włącz noktowizję, a zobaczysz Terminatora i dwa działka. Musisz zhakować to po lewej (7).

Dostaniesz się do niego trzymając się lewej strony sali. Cały czas się skradaj. Kiedy zhakujesz działko, zastrzeli ono Terminatora. Potem przekradnij się obok drugiego działka i też je zhakuj - a dopiero później wejdź do pokoju z zasilaniem. Zhakuj generator i wyjdź z pomieszczenia, a potem schowaj się w wentylacji przy działku. Poczekaj, aż wieżyczki rozprawią się z Terminatorami.

Idź nowo otwartym przejściem, z którego wyszedł jeden wróg i kieruj się do ikony misji, a wyjdziesz ze szpitala. Idź prosto i schowaj się za autem (8). Poczekaj, aż wszystkie roboty przejdą obok i dopiero ruszaj dalej.

Po chwili też musisz się schować za kolejnym wrakiem, by przeczekać kolejny zestaw Terminatorów. Kiedy przejdą, możesz biec do wyjścia z lokacji. Nikt nie zdąży cię zabić.

Następnie: Terminator: Resistance - W oku cyklonu

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Terminator: Resistance - Odsiecz • Eurogamer.pl

Poprzednio: Terminator: Resistance - Co z Colinem?