Sceny jak z HORRORU: Dmuchany zamek z dziećmi wystrzelił w niebo! Są ranni

2021-07-1412:25

Do tragedii doszło w mieście Aleksandria na Białorusi. Silny wiatr porwał dmuchane zamki, w których bawiły się dzieci. Według doniesień siedem osób zostało przewiezionych do szpitala.

Nikt nie spodziewał się, że za moment na festiwalu może dojść do scen niczym z kina grozy. Cała akcja miała miejsce podczas festiwalu z okazji Nocy Kupały na Białorusi. Jak podają lokalne media, w mieście Aleksandria silny wiatr uniósł w powietrze dmuchane zamki, na których przebywały dzieci.

Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widzimy, jak dwa zamki dosłownie odlatują i krążą w powietrzu. Jak do tego doszło? Linki, którymi przywiązany był dmuchany zamek musiały się poluzować, lub całkowicie zerwać.

Polecany artykuł:

Olimpiada 2021: DRAMATYCZNIE rośnie liczba zakażeń: Jest najwięcej od stycznia!

Sceny jak z HORRORU: Dmuchany zamek z dziećmi wystrzelił w niebo! Są ranni

Okoliczności wypadku jeszcze nie są znane. Na razie wiadomo jedynie, że siedem osób trafiło do szpitala, w tym zarówno dzieci jak i dorośli. Na festiwalu przebywali dyżurni lekarze, którzy szybko udzielili poszkodowanym pomocy. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Ich życiu najprawdopodobniej nie zagraża niebezpieczeństwo.

Koszmarny wypadek w Jełowej! Autokar z dziećmi w rowie. Ranni w szpitalu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Róża Perszon