Czytelnicy alarmują. Podejrzany mężczyzna widziany w kolejnym miejscu Torunia

Nie tylko w okolicach lodowiska widziany był podejrzany mężczyzna, który próbował włamać się do jednego z mieszkań.

Jak już Was informowaliśmy, do niepokojącego zdarzenia miało dojść w miniony wtorek (25 stycznia) w jednym z bloków znajdujących się przy ul. Bema w pobliżu lodowiska TOR-TOR. Nieznajoma osoba próbowała wejść do mieszkania. Za pośrednictwem mediów społeczniościowych internautka ostrzega przed wysokim (minimum 185 cm) i szczupłym mężczyną w wieku ok. 40 lat, który w momencie tego zdarzenia ubrany był w żółtą kurtkę.

Na szczęście w przypadku opisywanym przez mieszkankę Torunia skończyło się tylko na strachu. Podejrzany mężczyzna po tym, jak otworzył drzwi i został zauważyny przez jednego z lokatorów, błyskawicznie wybiegł z bloku.

Po publikacji tego artykułu na portalu "Oto Toruń", do redakcji napisał jeden z naszych Czytelników. - Od znajomych i dziewczyny wiem, że taki sam pan (również ubrany w żółta kurtkę, opis zgodny z Waszym) chodzi po osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Sam mijałem się z nim klatce i razem z panią ubrana na czarno, w czarnych włosach, pili piwo na półpiętrze. Myślałem, że to mieszkańcy bloku znajomych, lecz nie pasowało mi to do poziomu osiedla. Po konsultacji, dowiedziałem się że Pan tu nie mieszka, a po alkoholu robi się agresywny - napisał do nas zaniokojony mieszkaniec Torunia.

Policja apeluje do mieszkańców Torunia o zachowanie czujności. Coraz popularniejsza jest metoda "na klamkę". W miniony roku takie przypadki odnotowano m.in. na Rubinkowie, o czym także informowaliśmy Was na portalu "Oto Toruń". Złodzieje chodzą od drzwi do drzwi i sprawdzają, które nie są zamknięte. Później wchodzą do mieszkania, zabierają łupy, które wpadną im w ręce i wychodzą niezauważeni.

Czytelnicy alarmują. Podejrzany mężczyzna widziany w kolejnym miejscu Torunia

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl

(AM)

fot. Osiedle Sztuk Pięknych

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.