Milionerzy: Na Szlaku Orlich Gniazd jest zamek 12.07.2021

2021-07-1213:57AWUdostępnij

Na Szlaku Orlich Gniazd natrafimy na liczne zamki obronne budowane na skalistych, wapiennych wzgórzach. Jednym z nich jest zamek... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Na Szlaku Orlich Gniazd natrafimy na liczne zamki obronne budowane na skalistych, wapiennych wzgórzach. Jednym z nich jest zamek...Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) w Olsztynie, B) w Gnieźnie, C) w Malborku, D) w Łańcucie.

Na Szlaku Orlich Gniazd natrafimy na liczne zamki obronne budowane na skalistych, wapiennych wzgórzach. Jednym z nich jest zamek...

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. zł. Uczestniczka poprosiła o pomoc publiczność, po czym zaznaczyła D. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to A) Olsztyn.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

TVNmilionerzy