Na Celulozowej powstaną kolejne bloki. Ogromne zainteresowanie mieszkaniami na wynajem

Na ulicy Celulozowej powstanie kolejnych 144 mieszkań na wynajem. Będzie to drugi etap Projektu Celulozowa.

Udzielona została decyzja pozwolenie na budowę, dla drugiego etapu Projektu Celulozowa. W ramach tego etapu planujemy zbudować 144 kolejnych mieszkań na wynajem w 2 budynkach (3 i 5 klatkowym). Mieszkania zaprojektowane zostały w standardzie "pod klucz" z przypisaną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym. Dodatkowo na osiedlu zorganizowany zostanie plac zabaw oraz tereny zielone.

Łącznie, z realizowanym aktualnie pierwszym etapem, przy ul. Celulozowej powstanie 432 mieszkania.

Na Celulozowej powstaną kolejne bloki. Ogromne zainteresowanie mieszkaniami na wynajem

Przypomnijmy, iż mieszkania z pierwszego etapu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Najlepszym dowodem jest to, że mieszkańcy złożyli ponad 1000 wniosków na mieszkania.

Jednocześnie pracujemy nad kolejnymi projektami budowy mieszkań na wynajem z dojściem do własności.

Budowa przy ul. Celulozowej (w pierwszym etapie) przebiega bardzo dobrze. Aktualnie prace koncentrują się na wykańczaniu wnętrz oraz pracach branży drogowej na zewnątrz.

Mieszkania na wynajem przy ul. Celulozowej budowane są "pod klucz". Wyposażone będą w biały montaż, podłogi, drzwi wewnętrzne, ściany wygładzone i pomalowane. Dodatkowo każde mieszkanie będzie miało przypisaną komórkę lokatorską. Budujemy również na terenie osiedla tyle miejsc ile jest mieszkań. W tym roku przystąpimy również do budowy układu komunikacyjnego tego obszaru, w ramach którego powstaną kolejne miejsca postojowe.