"Zapukaj do moich drzwi" odcinki 54-55. Kwiaty od nieznajomego i seria niespodzianek. Co zrobi Eda, gdy pozna prawdę? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" ODCINEK 54. W PIĄTEK 11.02, O GODZ. 19:50 NA KANALE WP!

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 55. w poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 19:50, na kanale WP

Podczas ostatniej kłótni, Eda powiedziała Serkanowi, że zacznie spotykać się z innymi. Serkan jest urażony, że Eda tak łatwo o nim zapomniała, ale z drugiej strony czuje powinność spłaty błędów ojca, przez co myśli, że straci Edę na zawsze. Oliwy do ognia dolewają kwiaty, które Eda otrzymuje od nieznajomego.

Turecka aktorka wygląda teraz zupełnie inaczej. Niektórzy jej nie poznali!Zobacz więcej

Serkan próbuje porozmawiać z Edą i opowiedzieć jej o wypadku sprzed lat, który był przyczyną śmierci jej rodziców. Wyznanie jej prawdy jest niezwykle trudne, dlatego tak ważne jest, w jaki sposób przekaże jej tę wiadomość. Serkan stara się stworzyć atmosferę, w której będą mogli być sami i bez przeszkód będą mogli porozmawiać. Rankiem, po wspólnej nocy, Selin przychodzi do nich. Edę czeka niemiła niespodzianka. Jaką decyzję podejmie Eda, gdy dowie się prawdy? Czy miłość może przezwyciężyć wszystkie przeszkody?

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają - miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!