Zapukaj do moich drzwi, odc. 42, 43 - streszczenia. Serkan w sidłach nowej menadżerki

2022-01-2417:27Adrian RybakUdostępnij

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 42 i 43 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 24 stycznia oraz 25 stycznia 2022 roku. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 42, 43 - streszczenia. Serkan w sidłach nowej menadżerki

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 42

Nowa menedżerka do spraw PR uważa, że ​​Serkan będzie miłością jego życia, dlatego stara się nie przegapić okazji zbliżenia się do Serkana. Próbuje nawet tworzyć specjalne oferty. Eda nie wpada w pułapkę Balca w sprawie przetargu. Odkrycie Semihy Hanım, babki tajnego partnera, wstrząsa zaufaniem Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 43

Serkan natychmiast opuszcza firmę. Eda biegnie za nim i próbuje mu powiedzieć, że nie znała tożsamości tajnego partnera. Serkan nie słucha jej, ale Eda się nie poddaje. Semiha Hanım, korzystając z nieobecności Serkana i Edy, ogłasza stan wyjątkowy w firmie. Dzwoni do wszystkich, aby powiedzieć, że groził im Alptekin Bey i uciekł za granicę.Aydan była zdezorientowana tym, co zrobić z porozumieniem rozwodowego z Alptekin.

Zobacz galerię11 zdjęć

Zapukaj do moich drzwi - obsada

Hande Erçel jako Eda Yildiz - BolatKerem Bürsin jako Serkan BolatNeslihan Yeldan jako Aydan BolatEvrim Dogan jako Ayfer YildizElçin Afacan jako Melek YücelAnil Ilter jako Engin SezginBasak Gümülcinelioglu jako Piril

telenowelaseriale