Jak zrobić tyrolkę w Minecraft: Bedrock Edition

W większości gier tyrolki są szybkim środkiem transportu i zawsze było dziwne, że nie istniały w Maine Craft Kogo projektujesz?

NS Minecraft: Edycja Bedrock Gracze, istnieje błąd, który może stworzyć formę działającej liny za pomocą łańcuchów, zapadni i wiader z wodą.Zasadniczo błąd sprawia, że ​​​​gra jest przekonana, że ​​gracz jest w animacji pływania, gdy porusza się po sznurku zawieszonym na dwóch blokach.

Tak więc, chociaż postać gracza może wyglądać trochę dziwnie, pływając w powietrzu, nadal jest transportowana przez tyrolkę w zauważalnie szybszym tempie.


Minecraft: Stwórz linię ślizgową

Podczas gdy wada jest nadal obecna w Minecraft: Edycja Bedrock, aby stworzyć działającą tyrolkę, wystarczy wiadro z wodą, zapadnia i sznurek dopasowany do gustu gracza.

Jeśli gracze chcą stworzyć dwukierunkową linię ślizgową, która prowadzi do iz miejsca docelowego, mogą podwoić swoje wiadra z wodą i drzwi, chociaż nie jest to wymagane.Oprócz tych materiałów wszyscy gracze Minecrafta będą musieli wykopać kilka bloków w wybranym przez siebie miejscu na tyrolkę.

Gdy gracze Minecrafta będą mieli wymagane przedmioty, mogą wykonać następujące czynności, aby stworzyć swoją tyrolkę:

  1. Znajdź odpowiednie miejsce na swoją linię schodzenia.W idealnym przypadku obszar ten zapewni dużo miejsca na niezakłócone sznurki jak drzewa.Gracz musi podróżować przez łańcuch, więc zablokowanie przestrzeni pod łańcuchem spowoduje przedwczesny upadek gracza.
  2. Stwórz swój własny portal zipline.Znajdź półkę i 1 przecznicę od końca półki i wykop 2-3 przecznice w dół.Głębokość tego ruchu określi, czy gracze będą musieli płynąć w dół, czy w górę przez następny dołek.
  3. Poniżej górnego bloku krawędzi utwórz kolejny otwór, który łączy się z wejściem wywierconym w kroku 2.
  4. Umieść drzwi pułapki w otworze utworzonym w kroku 3.
  5. Weź łańcuchy i umieść je na przedniej powierzchni górnego bloku obręczy, rozciągając łańcuchy, aż znajdziesz odpowiednie miejsce docelowe.Upewnij się, że umieściłeś klocek poniżej końca sznurków, ponieważ gracz spadnie, gdy dotrze do końca liny.
  6. Wróć do wejścia na tyrolkę, weź wiadro wody i napełnij wejście wodą.
READŚwiętowanie 25. rocznicy Pokemona kryształową figurką Pikachu o wartości 25 000 USD

Jeśli zostanie poprawnie zbudowany, gracze Minecrafta powinni być w stanie wylądować w wejściu z tyrolką przez jego wody.W zależności od tego, czy wejście ma głębokość dwóch czy trzech bloków, gracze mogą albo spłynąć w dół (w razie potrzeby krocza) przez otwór w drzwiach pułapki, albo zejść i przepłynąć przez nią odpowiednio.

Przeczytaj także

Niezależnie od tego, zrobienie tego powinno wyeliminować gracza Przez otwór w klapie I pozwól im „pływać” pod łańcuchem, który trzymasz w słupku ślizgowym.

Projekt wygląda na bardziej skomplikowany niż jest, a wada, która pozwala na działanie liny zipline Może zostać poprawione w przyszłościAle na razie jest to doskonały sposób, aby gracze Minecrafta mogli z łatwością podróżować po dużych odległościach lub niebezpiecznych szczelinach.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć