Markizy wolnostojące - zamień ogórd lub taras na miejsce urlopowego wypoczynku

Zamiast ogrodowego parasola

Wielu właścicieli domów chce spędzać jak najwięcej czasu na zewnątrz w lecie, pomimo upałów, a także wtedy, gdy słońce nie świeci z nieba. Bardzo mile widziana jest ochrona przeciwsłoneczna, zapewniająca komfortowe godziny spędzone w ulubionym miejscu, czy to w ogrodzie, na tarasie czy przy basenie.

Markiza wolnostojąca markilux planet

Jeśli klasyczny parasol przeciwsłoneczny nie jest do tego wystarczająco duży, to markizy od markilux, można ustawić w dowolnym miejscu jako komfortową i kreatywną ochronę przed słońcem i deszczem.

Ucieczka od słońca na wiele sposobów - markizy, które można łączyć

Markizy markilux są dostępne w różnych systemach, designie i rozmiarach. Najciekawsze jest to, że niektóre z tych systemów można łączyć z markizami chowanymi w oknach i przesuwnymi elementami bocznymi w celu zapewnienia większej prywatności i ochrony przed wiatrem i deszczem.

Markiza markilux syncra

W zależności od wymagań Klienta, można je wyposażać w czujniki promieniowania, systemy LED i promienniki. Prawie wszystkie modele markiz markilux są kompatybilne z inteligentnym domem lub mogą być sterowane za pomocą pilota radiowego. Jeden lub kilka słupków zapewnia markizom wolnostojącym niezbędne podparcie. W tym celu mocuje się je do nośnego podłoża. Dzięki temu ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej jest tak elastyczny w użyciu.

Cień jest zawsze tam, gdzie chcesz - markizy markilux

Markizy markilux, w zależności od proponowanego systemu zacienienia, pozwalają chronić się przed słońcem na wiele sposobów. Najprościej rzecz ujmując - zacieniona przestrzeń zewnętrzna może być indywidualnie zaprojektowana.

Markiza markilux pergola

Na przykład na stojaku markizy syncra można zamocować dwie markizy kasetowe. Przy łączeniu z modelem pergola, zyskuje się dodatkowy cień. Zaletą jest także obszerne poszycie markizy markilux markant, w którym tkanina jest rozciągnięta poziomo.

Markiza markilux markant

Ponieważ zapewnia bardzo wysoką jakość domowego wypoczynku. Dzięki dodatkowym markizom taras można przekształcić w przestronny pokój na świeżym powietrzu. A jeśli poszukujemy cienia, którego nie trzeba przesuwać wraz z biegiem słońca, powinniśmy przyjrzeć się bliżej markizie planet. W zależności od wariantu modelu, można go obracać o 335 stopni. W ten sposób cień jest zawsze we właściwym miejscu, a urlop mamy tuż za progiem.

źródło i zdjęcia: markilux