Wypadek w Wesołej. Strażacy wycinali drzwi, by wydostać zakleszczonego kierowcę

Najnowsze

17 lipca 2021, 14:52

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek w Wesołej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Wesołej. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by uwolnić jednego z kierowców z rozbitego auta. Były duże utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Wesołej. Strażacy wycinali drzwi, by wydostać zakleszczonego kierowcę

Do wypadku doszło około godziny 13.40 na skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego z ulicami I Praskiego Pułku i Jana Pawła II. - W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe: renault i bmw, które odbiło się i wpadło jeszcze na latarnię. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, by wydostać kierowcę bmw - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Te informacje potwierdził Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe. Została uwolniona przy użyciu narzędzi hydraulicznych i przekazana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego - mówił.

Jak przekazała nam Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji, jedna osoba trafiła do szpitala. - Nie mamy jeszcze informacji o stanie trzeźwości kierowców - dodała.

Na miejscu były w sumie cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz kilka załóg policji. Kierowców jadących w kierunku centrum czekały poważne utrudnienia. - Jezdnia jest całkowicie zablokowana. Jedyną możliwością jest skręt w lewo lub prawo na skrzyżowaniu. Ruch w kierunku wyjazdu z Warszawy odbywa się płynnie, ale jest spowolniony - ostrzegał nasz reporter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Wypadek w Wesołej

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Podziel się
Wypadki
Podziel się