Najlepsze kamery do monitoringu w cenie do 500 zł

Jedną z tańszych, a godnych polecenia ofert na rynku, jest kamera wewnętrzna Overmax Camspot 3.3, którą można nabyć już za 123 zł. Jest to bezprzewodowa kamera z obrotowym obiektywem o szerokim zakresie regulacji oraz możliwością zdalnego ręcznego lub automatycznego poruszania. Z dowolnego miejsca umożliwia obserwowanie w wysokiej jakości obrazu o rozdzielczości 720P tego, co się dzieje w naszym domu czy biurze. Kamera pozwala na bieżąco podglądać obraz na komputerze, tablecie czy smartfonie. Może zapisywać materiały na karcie pamięci, wysyłać na serwer FTP, lub adres e-mail. Po wykryciu poruszającego się obiektu, automatycznie wykona zdjęcia, a dodatkowo posiada możliwość uruchomienia alarmu.

Sprawdź najtańszą ofertę

Overmax CAMSPOT 4.4 5902581650290

Jedną z tańszych propozycji na rynku jest kamera bezprzewodowa Overmax Camspot 4.4, nadająca się do stałego monitorowania obszaru wokół domu, biura czy innego budynku. Zapewnia ona możliwość obserwowania otoczenie bez względu na pogodę czy porę dnia, by zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo. Kamera wykonuje nagrania w rozdzielczości HD 1280 x 720 przy 30 fps, dokonuje dokładnej obserwacji całego otoczenia. Można ją podłączyć do sieci P2P, LAN, lub bezprzewodowej sieci WIFI. Czujnik ruchu automatycznie uruchamia kamerę. Camspot 4.4 wyposażona została w wiele funkcji zapewniających jej prawidłowe działanie i zapis video w najlepszej jakości. Dzięki funkcji trybu nocnego, Dual IR Cut oraz zainstalowaniu 36 diod IR, rejestrowany obraz będzie czysty i ostry niezależnie od pory dnia czy nocy. Zastosowanie technologii podczerwieni daje podgląd czystego obrazu nawet w kompletnej ciemności.

Sprawdź najtańszą ofertę

Dahua IPC-A26P IPC-A26P

Kamera Dahua, którą można kupić już za 216 zł, może nagrywać obraz w rozdzielczości 2 MPX, dzięki czemu obraz jest czysty oraz niezwykle czytelny. Na wysoką jakość nagrania wpływa także fakt, że urządzenie zapisuje aż 25 klatek na sekundę. Natomiast nowoczesna kompresja wideo H.265 sprawia, że nagrania nie będą zajmowały dużo miejsca na dysku. Kamerę wyposażono w funkcję detekcji ruchu, dzięki której każdy poruszający się obiekt zostanie wykryty oraz użytkownik dostanie powiadomienie o alarmie. Wbudowany moduł wi-fi umożliwia bezprzewodowe połączenie kamery z routerem, wystarczy podłączyć ją do zasilania. Kamera Dahua oparta jest na przetworniku obrazu najwyższej jakości uzyskując rozdzielczość 2MPX (1080P). Jest możliwość zdalnego sterowania kamerę pozwoli zobaczyć każdą część obserwowanego pomieszczenia, a kamera automatycznie ustawia ostrość i śledzi poruszające się obiekty lub osoby. Zaawansowana technologia pozwala na wykrywanie osób i natychmiastowe powiadomienie na smartfona, wykrywa to co najważniejsze bez zbędnych fałszywych alarmów.

Sprawdź najtańszą ofertę

Overmax Kamera IP zewnętrzna Camspot 4.5 FULL HD

Jest to bezprzewodowa kamera zewnętrzna do stałego monitorowania obszaru wokół domu, biura czy innego budynku. Model ten ma bardzo dobre parametry i duże możliwości przy stosunkowo niskiej cenie, która zaczyna się od ok. 229 zł. Kamera Overmax Camspot 4.5 zapewnia nagrania w rozdzielczości FULL HD 1920 x 1080 przy 30 fps, dokładną obserwację całego otoczenia oraz możliwość podłączenia do sieci P2P, LAN, lub bezprzewodowej sieci WIFI. Ponadto jest tutaj czujnik ruchu automatycznie uruchamiający kamerę, zaś kamera jest kompatybilna z systemami Windows, Android i Ios pozwala na bieżąco podglądać obraz na komputerze, tablecie czy smartfonie. Może zapisywać materiały na dysku komputera, serwerze FTP, lub wysyłać na adres e-mail. Kamera po wykryciu poruszającego się obiektu, automatycznie wykona nagrania.

Sprawdź najtańszą ofertę

Najlepsze kamery do monitoringu w cenie do 500 zł

D-LINK DCS-8000LH

Kolejna propozycja, tym razem od D-Link, to kamera mini HD WiFi umożliwiająca monitoring domu w dzień i w nocy. Kamera automatycznie wysyła powiadomienia na smartfon właściciela w przypadku wykrycia ruchu i dźwięku. Jest to najmniejsza kamera, która umożliwia dyskretny monitoring i rejestruje szczegółowy obraz wideo w jakości 720p HD. W dzień i nocą widoczność do 5m w całkowitej ciemności. Jest możliwość zapisywania monitoringu na żywo bezpośrednio na smartfonie oraz podglądobrazu zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej mydlink. Można otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach bezpośrednio na smartfon lub tablet. Kamera ta ma kąt widzenia 120-stopni i 4-krotne cyfrowe przybliżenie. Dzięki diodom podczerwieni monitoring domu jest możliwy przez 24 godziny na dobę. Kamera ta dzięki niewielkim rozmiarom jest praktycznie niezauważalna.

Sprawdź najtańszą ofertę

TP-Link NC450

Ten model to kamera obrotowa rejestrująca obraz w jakości HD, o wysokiej rozdzielczości i dużej ostrości obrazu. Obrót/przechył rejestruje obraz obejmujący 360 stopni w poziomie oraz 150 stopni w pionie. Kamera ma tryb nocny umożliwiający całodobowy monitoring. Model ten ma funkcję wykrywania ruchu i dźwięku i umożliwia otrzymywanie powiadomień push oraz drogą mailową po wykryciu ruchu lub dźwięku. Rejestracja obrazu odbywa się na karcie microSD, zaś aplikacja tpCamera zapewniakorzystanie z kamery z dowolnego miejsca, w którym się znajdujemy. Urządzenie NC450 TP-Link to dobre rozwiązanie do użytku domowego i biurowego, pozwalające kontrolować wszystko, na czym nam zależy. Dzięki możliwości obrotu do 300/100 stopni, można ustawić urządzenie praktycznie w każdej pozycji.

Sprawdź najtańszą ofertę

FOSCAM 9900P

Najdroższą pozycją niniejszego zestawienia jest kamera Foscam 9900P, której ceny zaczynają się od ok. 485 zł. Kamera ta zapewnia wysoką jakość obrazu Full HD (1920x1080). Sprzęt ten zapewnia łatwe podłączenie poprzez skanowanie kodu QR możliwość monitoringu z każdego miejsca na świecie poprzez internet. Przetwornik CMOS o rozmiarze 1/3" rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, czyli 1920x1080 pikseli, dzięki czemu zyskuje się wideo o doskonałej jakości z wysokim poziomem szczegółowości. Obudowa kamery o nowoczesnym wyglądzie charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony IP66, przez co idealnie nadaje się do montażu w miejscach narażonych na szkodliwe czynniki zewnętrzne, jak deszcze czy śnieg. FI9900P łączy się z siecią za pomocą bezprzewodowego protokołu IEEE 802.11n lub poprzez kablowy interfejs LAN. Podłączenie się do kamery jest proste dzięki obsłudze kodów QR. 30 diod podczerwieni zapewnia doskonałą widoczność w nocy nawet przy zerowym oświetleniu na odległość 20m, a technologia HDR automatycznie koryguje światło i oferuje zrównoważony obraz, eliminując zaciemnione lub zacienione obszary obrazu. Innowacyjną funkcją, którą charakteryzuje się FI9900P to Magic Zoom, który umożliwia przybliżanie rejestrowanego obiektu bez utraty jakości obrazu.

Sprawdź najtańszą ofertę

Zobacz też:

Tak zaoszczędzisz na kosmetyczce. Świetne efekty osiągniesz w domu!

Jaki namiot zabrać na kemping? Propozycje dla 4 osobowej rodziny

Pan Mariusz znalazł list w butelce