Navitel R450 NV – wideorejestrator z superkondensatorem

Firma Navitel wprowadza do sprzedaży nową kamerę samochodową. Model R450 NV ma sensor Night Vision, szeroki kąt widzenia obiektywu oraz kondensator odporny na warunki atmosferyczne.

Navitel R450 NV nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), w 30 klatkach na sekundę, zapisując je na karcie microSD o pojemności do 128 GB. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor GP6248. Sensor optyczny GC2053 (night vision) i szklana optyka umożliwiają rejestrację szczegółowych materiałów nawet w warunkach słabego oświetlenia – tak przynajmniej twierdzi producent. Kąt widzenia obiektywu wynosi 130° i obejmuje w kadrze to, co dzieje się przed samochodem oraz na sąsiednich pasach ruchu. Wszystkie nagrania można oglądać z poziomu kamery na 2,35-calowym ekranie, wykonanym w technologii IPS. Jest też port kamery cofania, z możliwością wpięcia dodatkowego urządzenia na tył samochodu.

Zobacz: Navitel skończył 15 latZobacz: Navitel R250 DUAL – rejestrator z podwójnym nagrywaniem i trybem nocnym

Zastosowany w kamerze superkondensator podtrzymuje jej zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał lub mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy kompaktowych wymiarach. Dołączony do zestawu czytnik kart pamięci, zasilany z gniazda USB, zapewnia szybką transmisję danych z kamery na komputer.

– powiedział Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe

Navitel R450 NV – wideorejestrator z superkondensatorem

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

Dostępność i cena

Navitel R450 NV dostępny jest w sklepach z elektroniką użytkową i w serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora wynosi 299 zł.

Zobacz: Nextbase 422GW | szybki test kamery samochodowejZobacz: Mio MiVue C450 – kamera samochodowa z funkcją Night Vision Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Navitel

Źródło tekstu: Navitel

Tagi:navitelwideorejestratorkamera samochodowanavitel r450 nv