Szukał pomysłu na siebie. Dziś jest gwiazdą TikToka

SamodbałośćNikt nie zadba o Ciebie lepiej. Sprawdź »Przejdź naModaSamodbałość#WszechmocneDOMODIUrodaLudzieREKRUTACJA - ZIAJA NATURALNIE PIELĘGNUJEMYWideoPrzepisyGwiazdyFitStrefa poradNajnowszePopularne
tiktok+2tiktokerdzień nauczycielaOliwia Rybiałek

Jest jedną z najpopularniejszych osób na polskim TikToku. W swoich filmikach wciela się w Bożenkę i w humorystyczny sposób naśladuje typowe zachowania nauczycieli. "Rzadko robię jakiekolwiek scenariusze. Staram się iść na żywioł" – mówi Kacper Zembrzucki w rozmowie z WP Kobieta.

ZetKacper na TikToku parodiuje zachowania nauczycieliŹródło: TikTok

Kacper Zembrzucki znany jest na TikToku jako ZetKacper. Rozpoznawalność zdobył, parodiując typowe zachowania nauczycieli. Obecnie jego profil obserwuje prawie 800 tysięcy osób. Tiktoker w swoich filmikach wciela się przede wszystkim w postać nauczycielki Bożenki. Oprócz talentu aktorskiego, ma również zdolności muzyczne. Podczas transmisji na żywo często śpiewa i gra na ukulele dla swoich fanów. Co ciekawe, na co dzień studiuje biotechnologię. Z Kacprem Zembrzuckim rozmawiamy przy okazji Dnia Nauczyciela.

Oliwia Rybiałek: Skąd wziął się u Ciebie pomysł na tworzenie tego typu filmików?

Kacper Zembrzucki: Pamiętam, że to był okres lockdownu. Wszyscy siedzieli w domach, nauka była zdalna, a ja sam byłem dość przygnębiony taką rzeczywistością. Wstawiałem filmiki o różnej tematyce, ponieważ szukałem tego, co spodoba się nie tylko moim widzom, ale również tego, co sam polubię i czegoś, w czym będę czuł się dobrze. Po wstawieniu pierwszego "nauczycielskiego" filmiku, zaraz pojawił się pomysł na kolejny i kolejny. Widziałem, że to się przyjęło, co dawało motywację do dalszego działania. I tak to się zaczęło.

Czy tworząc postać Bożenki, inspirowałeś się zachowaniem jakiejś swojej nauczycielki?

Szukał pomysłu na siebie. Dziś jest gwiazdą TikToka

Tu wiele osób może być zaskoczonych, ale kompletnie nie! Oczywiście, może niektóre teksty znalazły się tam nieświadomie, ale ani imiona, ani sytuacje nie zostały zainspirowane moimi nauczycielami. Przeczytałem mnóstwo komentarzy: "on w poprzednim życiu musiał być nauczycielem, robi to identycznie". Zadziwiało mnie to, ponieważ ja tylko włączałem nagrywanie i gdy stawałem przed kamerą, to dokładnie wiedziałem, co mam mówić. Rzadko robię jakiekolwiek scenariusze czy przygotowuję teksty, które chce uwzględnić. Staram się iść na żywioł i mówić to, na co tylko wpadnę w czasie nagrywania.

Ile czasu zajmuje Ci stworzenie jednego tiktoka?

Jest to kwestia kilku minut, aczkolwiek zdarzają się takie, do których muszę przygotować rekwizyty, wtedy ten proces się wydłuża.

Tiktoki publikujesz każdego dnia. Skąd bierzesz tyle pomysłów?

Jeśli chodzi o kwestię pomysłów, to źródła są różne. Owszem, często wymyślam wszystko sam, nagrywam i gotowe. Jednak nie można tu pominąć ważnej kwestii, jaką jest opinia widowni. Dlatego pomysły podsyłają mi również moi widzowie, a czasem zwyczajnie znajomi napiszą mi "Kacper, mam taki pomysł, może wykorzystasz".

Co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie?

Teraz przede wszystkim skupiam się na moich studiach. Dopiero uczę się, jak pogodzić moją działalność na TikToku z nauką i teraz już wiem, że to niełatwy orzech do zgryzienia. Bardzo podoba mi się mój kierunek studiów i właśnie jednym z celów jest chyba praca w laboratorium, bo jest to coś, co uwielbiam robić. A za rok praca inżynierska.

ZetKacper to fenomen polskiego TikTokaŹródło: Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Przemysław Czarnek odpowiada nauczycielom. Uszczypliwy komentarz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Kobietana:

Instagramie👍Lubię to!

Komentarze

Trwa ładowanie...