Policja Łódź: Bezpieczne Ferie 2022 | Łódź

Dla dzieci z województwa łódzkiego ferie zimowe rozpoczną się 14 lutego i będą trwały do 27 lutego. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży będzie to okazja do aktywnego relaksu oraz wyjazdów.

Oto najważniejsze zasady!JAK UNIKNĄĆ ZAGROŻEŃ I BEZPIECZNIE SPĘDZIĆ WOLNY, ZIMOWY CZAS

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I MŁODZIEŻYZabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach sprawiają wiele radości i wzmacniają naszą kondycję fizyczną. Pamiętaj jednak, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek i ostrożność!

RODZICU

W GÓRACH

Policja Łódź: Bezpieczne Ferie 2022 | Łódź

BEZPIECZEŃSTWO NA STOKACHPamiętaj o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Narciarskiej: Dekalog FIS

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Śnieżny Dekalog”, który realizowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.Celem konkursu jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających na stoku oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów. Zachęcamy do wykonania pracy plastycznej lub nagrania max. 60-sekundowego spotu na zobrazowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

BEZPIECZNY DOM I MIESZKANIENie dajmy szans włamywaczom!

Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą cieszyć się zimową aurą. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.