Niesamowita Scala działań Moderny - Serwis DOM i NIERUCHOMOŚCI

7 lutego 2022

W inwestycji Scala sprzedanych zostało już ponad 340 lokali, a w lutym do sprzedaży trafił kolejny budynek.materiały inwestora

Gdańsk to nadal atrakcyjne miejsce do inwestowania. Deweloper Moderna nie zwalnia tempa w swojej flagowej gdańskiej inwestycji Scala, wprowadzając do sprzedaży nowe lokale i rozwijając ofertę usług dodatkowych.

Pandemia pokazała, że nieruchomości w Gdańsku są odporne na sytuacje kryzysowe. Rosnące ceny materiałów budowlanych i utrzymująca się wysoka inflacja uświadomiły inwestorom, że ten rynek nieustannie jest dobrym kierunkiem do ochrony kapitału.W inwestycji Scala w Śródmieściu Gdańska sprzedano ponad 340 lokali w ciągu 1,5 roku od uruchomienia sprzedaży. Niebawem odebrane zostaną przez klientów mieszkania z pierwszego oferowanego budynku nr 5.1. Wszystkie 141 lokali w tym budynku sprzedało się w niecały rok. Co sprawia, że jest to projekt, przyciągający tak duże zainteresowanie?

Bogaty zakres wykończenia

Moderna od czerwca 2020 roku w inwestycji Scala oferuje apartamenty wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię ze sprzętem AGD. Wszystko to z wysokiej klasy materiałów w cenie apartamentu.Wykończenie Model M dostępne jest w trzech ponadczasowych stylach do wyboru: Elegant, Classic, Nordic.

Szeroki wybór nowych lokali

W lutym do sprzedaży trafił nowy budynek numer 5.3. Na pewno mogą się nim zainteresować osoby poszukujące mniejszych metraży, ponieważ w tym budynku w ofercie są lokale od 25 metrów kwadratowych. To również najbardziej kameralny budynek w całej inwestycji z bardzo dobrą ekspozycją nasłonecznienia od strony południowej.Obecnie w inwestycji Scala dostępny jest wybór lokali od 25 do 92 metrów kwadratowych.Planowane daty odbiorów poszczególnych budynków dostępnych w sprzedaży:
poprzednienastępneWażny tematKryminalneCiało Michała Kąkola wypłynęło na plaży na Litwie(582 opinie)

Niesamowita Scala działań Moderny - Serwis DOM i NIERUCHOMOŚCI