Zapukaj do moich drzwi, odc. 40, 41 - streszczenia. Eda chce walczyć o Serkana

2022-01-1915:50Adrian RybakUdostępnij

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 40 i 41 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 19 stycznia oraz 20 stycznia 2022 roku. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 40, 41 - streszczenia. Eda chce walczyć o Serkana

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 40

Po podjęciu decyzji Aydan wkracza na zupełnie nową ścieżkę. Ayfer musi być z Aydanem na tej drodze. Uroczystości po zwycięstwie skutkują niespodziewaną propozycją małżeństwa. Eda, która uważa, że ​​zaczęła być niesprawiedliwa wobec Serkana, uważa, że ​​to jej kolej, by zrobić krok. Decyzja Edy, by pewnego wieczoru zapukać do drzwi Serkana, ma zupełnie inne skutki, niż się spodziewała.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 41

Balca spada jak bomba w sam środek relacji Serkana i Edy. Nowa menedżerka do spraw PR uważa, że ​​Serkan będzie miłością jego życia, dlatego stara się nie przegapić okazji zbliżenia się do niego. Próbuje nawet tworzyć specjalne oferty.

Zobacz galerię8 zdjęć

Zapukaj do moich drzwi - obsada

tvpseriale