Zapukaj do moich drzwi, odc. 38, 39, 40, 41 - streszczenia. Nowa menadżerka zbliża się do Serkana

2022-01-1316:46Adrian RybakUdostępnij

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 17 do 20 stycznia 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przypominamy, że ostatnio Serkan z pomocą Edy zmagał się z kryzysem w firmie. Spowodowało to u niego małe załamanie i potrzebował chwili samotności. Dodatkowo w związku z Edą pojawiły się kolejny komplikacje spowodowane przeszłością i złą komunikacją. Nie zabrakło także zaskakujących gości. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi, odc. 38 - streszczenie

Kiedy Eda idzie do pracy, otrzymuje propozycję zostania twarzą kampanii prowadzonej przez Stowarzyszenie İnci Smile Girls. Ta sama oferta została złożona Serkanowi. Podczas gdy Serkan odmawia bez zastanowienia, Eda uparcie mówi Serkanowi, że weźmie udział w sesji zdjęciowej. Kiedy Ayfer dowiaduje się, że Alptekin ukrywa się w tajemnicy, kiedy udaje się do domu Aydanlara, by się z nią skonfrontować, napotyka niespodziewany widok i musi pomóc Aydanowi.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi, odc. 38, 39, 40, 41 - streszczenia. Nowa menadżerka zbliża się do Serkana

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 39 - streszczenie

Romantyczny wieczór Serkana i Edy kończy się pilnym telefonem. Selin, która wpada w furię, bo została osaczona, ma zupełnie inne plany. Po tym, czego się dowiedział, Serkan przychodzi do Edy z prośbą. Eda nie ma wyboru, musi zaakceptować. Tymczasem w ich życie wkracza nowa osoba, powodując, że wszyscy są zdezorientowani i kwestionują siebie oraz to, w co wierzą. Czy powinieneś zmienić się dla osoby, którą kochasz? Jeśli kochasz, czy słuszne jest zmuszanie drugiej osoby do zmiany?

Zapukaj do moich drzwi, odc. 40 - streszczenie

Po podjęciu decyzji Aydan wkracza na zupełnie nową ścieżkę. Ayfer musi być z Aydanem na tej drodze. Uroczystości po zwycięstwie skutkują niespodziewaną propozycją małżeństwa. Eda, która uważa, że ​​zaczęła być niesprawiedliwa wobec Serkana, uważa, że ​​to jej kolej, by zrobić krok. Decyzja Edy, by pewnego wieczoru zapukać do drzwi Serkana, ma zupełnie inne skutki, niż się spodziewała.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 41 - streszczenie

Balca spada jak bomba w sam środek relacji Serkana i Edy. Nowa menedżerka do spraw PR uważa, że ​​Serkan będzie miłością jego życia, dlatego stara się nie przegapić okazji zbliżenia się do niego. Próbuje nawet tworzyć specjalne oferty.

telenowelaseriale