Pięć gotowych wianków na drzwi - efektowne i niedrogie

Świąteczne wianki przede wszystkim wiesza się na drzwiach, choć nie tylko. Można nimi również udekorować okna, ściany czy kominki. Wiele osób wykorzystuje je także jako bazę pod świąteczny stroik na stół. Mogą zatem mieć wiele zastosowań. W sklepach dostępny jest szereg różnorodnych wianków świątecznych. Najpopularniejsze z nich to:

Wianki wiklinowe – dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i różnych rozmiarach. Można je zawiesić w ich podstawowej formie bądź dodatkowo samodzielnie przyozdobić gałązkami bądź kokardami. Prezentują się niezwykle naturalnie i wpisują się w styl skandynawski.

Wianki ze sztucznej choinki – są bardzo trwałe, można je więc zostawić na kolejny rok. Często są dodatkowo zdobione bombkami, wstążkami, a nawet lampkami ledowymi, dzięki czemu świecą.

Wianki słomiane – są bardzo lekkie i naturalne. Pasują do wnętrz w stylu prowansalskim i country.

Wianki z bombek - Całkowicie wykonane z samych bombek, prezentują się bardzo ozdobnie. Pasują do wnętrz glamour i o eleganckim wyrazie.

Wianki styropianowe – najlżejsze ze wszystkich wianków i najtańsze na rynku. To coś dla miłośników DIY, którzy sami chcą wykonać właściwy wieniec. Styropian jest tu bowiem jedynie bazą.

Wianki z szyszek - prezentują się niezwykle naturalnie i mogą zdobić drzwi już od wczesnej jesieni.

Pięć gotowych wianków na drzwi - efektowne i niedrogie

Poza powyżej wymienionymi mamy jeszcze wianki z metalu, drewna i tkanin. Poniżej zebraliśmy te, które wyróżniają się stylowym wyglądem i przystępnymi cenami.

1. Wianek świąteczny

Widget Moneteasy

Pierwsza propozycja to bardzo klasyczny wianek w typowych świątecznych kolorach. Jest to zdecydowanie coś dla fanów świąt w tradycyjnej oprawie.

2. Wianek bożonarodzeniowy

Widget Moneteasy

Kolejna propozycja to wianek wykonany z szyszek. Pomalowano go na biało, dzięki czemu wygląda stylowo i niezwykle oryginalnie. Jest to propozycja w zimowym klimacie, która będzie mogła zdobić drzwi przez całą zimę.

3. Wianek z jarzębiną

Widget Moneteasy

Ten wianek jest naturalny i niesztampowy zarazem. Głównym motywem jest tu jarzębina. Znacząca część wianka została utrzymana w niebieskiej tonacji, a czerwień jarzębiny przebija się ożywia stylową całość.

4. Wianek z bombek

Widget Moneteasy

Kolejna propozycja w stylu nowoczesnym, która przekona także zwolenników glamour. Jest to bardzo efektowny model ze srebrnych i białych bombek.

5. Wianek wiklinowy

Widget Moneteasy

W kontrze do poprzedniego wianka stoi ten - bardzo prosty, niemal rustykalny i naturalny. Wykonany w całości z wikliny może służyć nawet przez cały rok.

Nie znalazłeś wianka dla siebie? Poniżej zebraliśmy jeszcze więcej propozycji.

Widget Moneteasy