TP-Link Tapo C200: obrotowa kamera w sam raz do domowego monitoringu

Strona główna›TP-Link Tapo C200: obrotowa kamera w sam raz do domowego monitoringu03.10.2019 13:35TP-Link przedstawia nową kamerę Wi-Fi, fot. materiały prasoweRedakcja

TP-Link wprowadza do oferty nową kamerę bezprzewodową. Model Tapo C200 potrafi rejestrować obraz w rozdzielczości FullHD i przyda się do monitorowania wnętrz.

Obrotowa kamera Tapo C200 doskonale sprawdzi się jako urządzenie monitorujące mieszkanie lub dom pod nieobecność właścicieli. Można ją obsługiwać przez aplikację Tapo Camera (dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android), dzięki której w dowolnym momencie możliwe jest podejrzenie obrazu z kamery, a w razie wykrycia intruza właściciel natychmiast otrzymujepowiadomienie na telefon. Tapo C200 posiada tryb nocny z nagrywaniem w podczerwieni 850nm, który jest w stanie wykryć ruch w odległości nawet do 9 metrów.

Niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080P gwarantuje świetną jakość transmitowanego wideo zarówno w dzień, jak i w nocy. Natomiast szerokokątny obiektywkamery (o możliwości obrotu horyzontalnego o 360° i wertykalnego do 114°) doskonale sprawdzi się w razie potrzeby monitorowania dużej przestrzeni. Tapo posiada także tryb prywatny, po włączeniu którego soczewki obiektywu kamery zostaną zasłonięte, by zapewnić prywatność osobom, będącym w zasięgu kamery.

Gdy podczas nieobecności właściciela obiektu, kamera wykryje podejrzany dźwięk lub ruch, natychmiast wyśle powiadomienie na jego telefon. Użytkownik ma możliwość włączenia alarmu dźwiękowego i świetlnego, który odstraszy potencjalnego intruza.

TP-Link Tapo C200: obrotowa kamera w sam raz do domowego monitoringu

Kamera posiada również funkcję harmonogramu zapisu. Urządzenie będzie automatycznie nagrywać obraz w oparciu o wyznaczoną datę i godzinę, niezależnie od tego, czy wykryje w tym czasie ruch, czy nie.Natomiast zastosowanie karty Micro SD (obsługa do 128 GB) pozwala zapisywać nagrywany obraz w pętli. Za pomocą aplikacji Tapo Camera użytkownik może w każdej chwili i z dowolnego miejsca odtworzyć wybrany fragment nagrania.

Aplikacja Tapo, umożliwia nie tylko bieżące monitorowanie tego, co się dzieje wewnątrz jednego pomieszczenia. Dzięki niej można zarządzać wieloma kamerami w różnych miejscach, np. kuchni, hallu i pokojach. Można odtwarzać widok z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie lub wybrać widok z jednej kamery, by uzyskać bardziej szczegółowy podgląd. Aplikacja obsługuje do 32 kamer!

TP-Link zdaje sobie sprawę jak ważne jest dzielenie się niezapomnianymi chwilami z bliskimi, którzy nie mogą być na co dzień obecni w życiu mieszkańców.Dzięki kamerze Tapo możliwe jest udostępnienie obrazu z kamery na żywo najbliższym, którzy są daleko.

Kamera może być wykorzystywana także do dwukierunkowej transmisji wysokiej jakości audio - pozwala na skomunikowanie się podczas nieobecności właściciela domu z obecnymi w nim osobami. KameraTapo C200 objęta jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji na temat Tapo C200 dostępnych jest na stronie internetowej.

Programy

AktualizacjeAktualizacjeNowościZobacz więcej ›