T-Mobile i smart home Xiaomi: Pięć świetnych pakietów „Korzyści dla domu”

T-Mobile i smart home Xiaomi: Pięć świetnych pakietów „Korzyści dla domu”

T- Mobile wprowadza rozbudowaną ofertę rozwiązań smart home, przygotowaną wspólnie z Xiaomi. W programie usług „Korzyści dla domu” magentowy operator obiecuje klientom kompletną kontrolę nad ich otoczeniem, niesamowitą wygodę i korzystne rabaty na urządzenia. Do wyboru jest pięć pakietów, które można łączyć lub rozbudować na własną rękę.

T-Mobile we współpracy z marką Xiaomi przygotował dla klientów pięć zestawów tematycznych – „Wygoda”, „Bezpieczeństwo”, „Oświetlenie”, „Zdrowie” oraz „Dzieci”. Wszystkie zestawy zostały objęte rabatami na urządzenia w programie „Korzyści dla domu”. Sprzęty z poszczególnych pakietów bezproblemowo łączą się ze sobą, tworząc domowy ekosystem inteligentnych urządzeń. Ponadto kupiony zestaw można rozbudować o dowolne inne urządzenia z ekosystemu. Jest w czym wybierać.

Program „Korzyści dla domu”

Zestawy smart home składające się z urządzeń Xiaomi można zakupić osobno, jak również korzystając z rabatów w programie łączeniu usług w T-Mobile – „Korzyści dla domu”. Przy wyborze jednej z taryf abonamentowych – M, L, M+, L+ lub XL+, użytkownik może otrzymać aż do 900 zł rabatu w zależności od taryfy. Przykładowo w taryfie M+ zniżka na urządzenia wynosi standardowo 200 zł – dobierając do niej zestaw „Oświetlenie”, kosztujący wyjściowo 449 zł”, klient zapłaci za niego zaledwie 249 zł.

Zobacz: T-Mobile wyłącza 3G i przyspiesza LTE

Zestaw „Wygoda”

Oferowany przez operatora zestaw „Wygoda” pozwoli zautomatyzować domowe zajęcia i zapewnić użytkownikom odpoczynek w komfortowych warunkach lub przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne przyjemności.

Pakiet składa się z:

Koszt zestawu „Wygoda” to 2399 zł.

Zobacz: POCO F3 GT oficjalnie. Gamingowy Xiaomi na każdą kieszeń

Zestaw „Bezpieczeństwo”

Zestaw „Bezpieczeństwo” pomoże użytkownikom zatroszczyć się o ich mieszkanie – zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów. Sprytnie połączone urządzenia sprawiają też, że można bez obaw pozostawić na jakiś czas dziecko lub zwierzaka i na żywo mieć na nie podgląd. W pakiecie, za który należy zapłacić 489 zł, znajdują się:

Zestaw „Oświetlenie”

Osobom, którym zależy na zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia w ich domach, pomocny będzie zestaw składający się ze zdalnie sterowanych żarówek, lampki oraz czujnika oświetlenia, umożliwiającego automatyczne uruchamianie i wyłączanie oświetlenia. Dzięki temu będzie można stworzyć w swoim pomieszczeniu idealne miejsce do pracy lub miły zakątek do relaksu.

W pakiecie znajdują się:

Cena zestawu „Oświetlenie” wynosi 449 zł.

Zestaw „Zdrowie”

Operator przygotował też zestaw dla osób dbających o aktywność sportową i ogólny stan zdrowia. Są to produkty, które ułatwią monitoring różnych funkcji życiowych i troskę o wygląd, jak i samopoczucie.

Użytkownicy otrzymają w tym zestawie:

Koszt pakietu „Zdrowie” wynosi 969 zł.

Zestaw „Dzieci”

Jak przekonuje operator, dla młodych rodziców idealną opcją będzie wyprawka, pozwalająca zadbać o otoczenie ich dziecka oraz monitorować jego odpoczynek poprzez obrotową kamerę z funkcją wykrywania płaczu. W tym zestawie znajdują się również takie sprzęty jak oczyszczacz powietrza czy czujnik temperatury i wilgotności, które pomogą zapewnić idealne warunki w pokoju niemowlaka. Zestaw będzie użyteczny także przy wychowywaniu starszej pociechy, aby jak najlepiej zadbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

Pakiet „Dzieci” kosztuje 1089 zł i otrzymamy w nim:

W galerii możecie zobaczyć, jak te zestawy prezentują się na żywo. Są też zdjęcia nowiutkich słuchawek Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro.

Zestawy można uzupełniać

Każdy zestaw można również uzupełnić o dodatkowe produkty Xiaomi według własnych potrzeb. Dzięki temu użytkownicy będą mogli w każdej chwili dobrać takie akcesoria, które są im niezbędne do stworzenia jeszcze bardziej komfortowych warunków w swoim domu. Urządzenia te można kupić także na raty.

Na każdym z zestawów znajduje się również kod QR, dzięki któremu użytkownik będzie mógł szybko pobrać plik z informacjami na temat aplikacji Xiaomi Home, która pozwala w wygodny sposób skonfigurować urządzenia.

Pakiety będą dostępne w sprzedaży zdalnej i w internetowym sklepie T-Mobile już od 3 sierpnia. Szczegółowe informacje o programie „Korzyści dla domu” są dostępne na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny.

Zobacz: T-Mobile udostępnia VoLTE i VoWiFi w ofercie Heyah 01Zobacz: T-Mobile znowu oferuje Nielimitowany Internet Domowy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: T-Mobile, wł.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł.

Tagi: t-mobilesmart homexiaomikorzyści dla domuWyświetl komentarze X Przewiń w dół do następnego wpisu