Chorzów w oku kamery. Co dzieje się na Rynku? Wystarczy sprawdzić monitoring live

Co dzieje się na Rynku w Chorzowie? Teraz można to sprawdzić bez wychodzenia z domu. Przed czujnym okiem kamery nic ani nikt nie umknie.

Chorzów w oku kamery

Jak wygląda sytuacja przez chorzowskim magistratem? Można to zobaczyć TU! Niedawno pojawiły się tam kamery, dzięki którym wszyscy zainteresowani mogą monitorować sytuację w ścisłym centrum miasta. Co prawda na co dzień widok nie jest zbyt ciekawy, bowiem wpatrujący się w ekran zobaczą jedynie gmach urzędu oraz ustawione przed nim palmy, ale co innego w weekend, kiedy teren ten tętni życiem za sprawą organizowanych tu imprez.

Chorzów w oku kamery. Co dzieje się na Rynku? Wystarczy sprawdzić monitoring live

Monitoring zamontowano też w innych miastach

Podobne kamery zamontowano w wielu popularnych miejscach na terenie województwa śląskiego. Dzięki temu możemy odbyć wirtualną podróż zarówno do Katowic, jak i Gliwic.

W Katowicach kamery pokazują teren rozpościerający się wokół Ronda Ziętka. Zobaczymy skrzyżowanie Alei Korfantego z ulicą Chorzowską w Katowicach, atakże Pomnik Powstańców Śląskich. TU!

Z kolei w Gliwicach kamera live nadaje obraz prosto z serca miasta. W oku kamery zobaczymy Rynek z Ratuszem, w którym obecnie mieści się Pałac Ślubów, a przed nim znajduje się fontanna z Neptunem. TU!

Możemy też wybrać się na wirtualny spacer po Czechowicach Dziedzicach. Tutaj monitoringiem objęty został Plac Jana Pawła II.