COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.1: mapa, kamery, agent

COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.1: mapa, kamery, agent

Jest to kolejna misja w kampanii fabularnej, którą rozpoczniesz z poziomu tablicy dowodów w kryjówce po ukończeniu zadania głównego o nazwie Echa Zimnej Wojny. Początek misji jest liniowy, jednak później dostaniemy możliwość wykonania celu na kilka sposobów.

W misji wcielasz się w podwójnego agenta - zacznij od nawiązania bezpiecznego połączenia z Adlerem przez komputer.

Przeprowadź z nim rozmowę, a kiedy pojawi się strażnik opuść biuro, skieruj się w lewo, a potem na piętro. Przejdź przez podwójne drzwi i usiądź na krześle z prawej, gdzie odbędzie się narada z Zachajewem (1) i Gorbaczowem (2). Nie ma znaczenia, jakie opcje dialogowe wybierzesz podczas rozmowy

Mapa - Łubianka

Po zakończeniu rozmowy będziesz mógł swobodnie przemieszczać się po kwaterze głównej KGB. Celem będzie zdobycie karty, dzięki której będziesz mógł dotrzeć do skarbca. Poniżej prezentujemy mapę wraz z opisem poszczególnych miejsc na Łubiance.

Możesz także otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wyłączenie kamer wideo

Zanim przystąpisz do wykonywania celu głównego trzeba będzie jeszcze wyłączyć kamery wideo.

COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.1: mapa, kamery, agent

W tym celu należy udać się do pokoju nadzoru wideo (A na mapie). Otwórz drzwi, po czym po cichu wyeliminuj strażnika (3) na krześle.

Ukryj ciało w szafie z prawej strony, po czym otwórz drzwi (4) z lewej. Przejdź w prawo i przestaw dźwignię (5), co spowoduje wyłączenie kamer w budynku. Teraz możesz przystąpić do głównego celu, jakim jest zdobycie karty wstępu.

Wyeliminowanie agenta - cel opcjonalny

Oprócz celu głównego będziesz mógł również zrealizować cel opcjonalny. Pojawi się on tylko wtedy, jeśli podczas zadania Cegła w murze go nie zabiłeś.

Udaj się wtedy do biura werbunkowego (B na mapie). Poczekaj, aż strażnicy się rozejdą, po czym podejdź do drzwi (6) i włam się do zamka przy pomocy wytrychu.

Po wejściu do środka podejdź do siedzącego na krześle Richtera (7) i ukryj jego zwłoki w szafie z lewej. Zanim opuścisz pomieszczenie warto jeszcze zabrać znajdujące się z lewej strony cygaro, którym możesz przekupić strażnika w stróżówce (C na mapie), co umożliwi wejście do zbrojowni (D na mapie).

Następnie: COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.2: karta, Czarkow

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Echa Zimnej Wojny, cz.2: serwer