» Na co uważać podczas wakacyjnego wyjazdu? -- Niebezpiecznik.pl --

Piotrek opowiada o naszym najnowszym, 1-dniowymszkoleniu z OSINT-u (Open Source Intelligence), czyli tzw. Białym Wywiadzie.

» Na co uważać podczas wakacyjnego wyjazdu? -- Niebezpiecznik.pl --

Szkolenie to tylko 1 dzień, więc nie tracimy czasu na mało istotne kwestie teoretyczne typu “czym jest OSINT?”. Od razu przechodzimy do praktyki pokazując konkretne narzędzia i techniki służące do zdobywania informacji na temat “celu” (osoby lub firmy) z setek ogólniedostępnych, choć nie zawsze dostępnych publicznie w internecie źródeł i baz danych. Dane o firmach i osobach pozyskujemy w ramach naszej pracy od ponad 12 lat, więc w to szkolenie nasycone jest autorskimi trickami i technikami.

Szkolenie “OSINT: zaawansowane techniki pozyskiwania informacji na temat ludzi i firm (nie tylko z internetu)” jest idealne dla headhunterów, pracowników organów ścigania (policji, wojska, służb specjalnych i prokuratury), komorników, prywatnych detektywów i każdego analityka, którego praca polega na wyszukiwaniu informacji w internecie lub weryfikowaniu osób albo podmiotów gospodarczych. W zasadzie, to każdy powinien mieć tą wiedzę. Nawet handlowcy, którzy chcą swoich klientów zaskoczyć dobrym przygotowaniem, nie mówiąc już o finansistach czy prawnikach, którzy szykują się do przejęć różnych firm. Zapraszamy też miłośników prywatności, aby wiedzieć jakich błędów nie popełniać i gdzie możecie zostawić ślady, które ktoś odnajdzie i wykorzysta przeciwko Wam.

Zapraszamy na terminy tego szkolenia w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Rejestracji można dokonać tutaj. Liczba miejsc ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy!