Michał Wiśniewski zmierzył sobie iloraz inteligencji! TAKIEGO wyniku się nie spodziewał!

2022-02-0311:18

Michał Wiśniewski postanowił zmierzyć swoją inteligencję i wykonał internetowy test. Pod koniec okazało się, że żeby poznać jego wynik, musi wysłać SMS za 25 zł... Po chwili dostał wiadomość, że to nie wystarczy i konieczny jest następny SMS za kolejne 25 złotych. Lider Ich Troje cierpliwie płacił i w końcu otrzymał odpowiedź na pytanie, jaki ma iloraz inteligencji. Takiego wyniku się nie spodziewał - jego IQ jest znacznie mniejsze niż myślał! Poznajcie szczegóły!

Lata temu, kiedy Michał Wiśniewski był jeszcze mężem Ani Świątczak, prowadził z nią bloga o ich małżeńskim pożyciu. To właśnie tam podzielił się z fanami informacją, że wykonał internetowy test na inteligencję.

- Czekając na gości, którzy odrobinę się spóźniali - pomyślałem, że skorzystam z okazji i zrobię darmowy test. Inteligent się znalazł. Test zrobiłem za darmo, wprawdzie końcówkę już w pośpiechu słysząc dzwonek do drzwi, ale zawsze. I tutaj niespodzianka nr 1: aby poznać wynik testu musiałem wysłać SMS-a na wskazany numer. Ochoczo wysłałem. Czekam na ten kod z minutę, po czym przychodzi SMS z prośbą o kolejnego SMS-a. To już mnie odrobinę zaniepokoiło ... Doczytując w końcu na stronie, że trzeba jednak wysłać sms-ów sztuk dwa natrafiłem przypadkowo na jego cenę ... - napisał Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski zmierzył sobie iloraz inteligencji! TAKIEGO wyniku się nie spodziewał!

NIE PRZEGAP: Agnieszka Sokołowska nie żyje. 31-latka zginęła w tajemniczych okolicznościach

Michał Wiśniewski dwukrotnie wysłał SMS za 25 złotych. Poznanie wyników testu na inteligencję kosztowało go więc 50 złotych. Lider Ich Troje w końcu poznał wynik, który był znacznie niższy niż myślał. Wokalista przyznał, że jego IQ zmalało i wynosi 126.

- Ano wynika z tego, że albo w ostatnim roku zjechałem ze 158 na 126, w każdym bądź razie jestem głupszy od kobitki, która często pokazuje wątrobę. Skandal ! Poza tym dowody wykazują u mnie głupotę zwaną "skrajną" ... Test jest w porzo ale zupełnie nie adekwatnie do ceny a w szczególności do sposobu kradzieży naszych pieniędzy ... - podsumował Michał Wiśniewski.

Znacznie wyższym ilorazem inteligencji chwaliła się nigdyś Doda, której IQ wynosi 156 w skali Cattela. Taką wartość uzyskuje 1 proc. populacji.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Małgorzata Opczowska! Aż nam opadły szczęki! [ZDJĘCIA]

Zobacz galerię9 zdjęćSondaKtórą żonę Michała Wiśniewskiego lubisz najbardziej?sylwiab