Drutex ponownie z nagrodą. Niedługo na statuetki zabraknie półek

Drutex ponownie z nagrodą. Niedługo na statuetki zabraknie półek

Dobiegły końca Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2022 z udziałem blisko 400 wystawców z Polski i nie tylko. Poznańskie targi - jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej - to czas premier rynkowych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych warunkujących dalszy, dynamiczny rozwój.

Drutex ponownie z nagrodą. Niedługo na statuetki zabraknie półek

Bardzo chętnie odwiedzane stoisko Drutexu - o powierzchni 300 metrów kwadratowych - było pełne rynkowych premier. Gościom targowym, poza już tradycyjnie budzącymi duże zainteresowanie oknami PVC wyprodukowanych w autorskim systemie IGLO, szczególnie do gustu przypadły drzwi zewnętrzne IGLO ENERGY. Duże zainteresowanie wzbudziły premierowe drzwi balkonowe otwierane na zewnątrz IGLO EXT wyposażone w spersonalizowaną szybę, która była istnym popisem technologii piaskowania.

Zaprezentowane drzwi aluminiowe wykonane w systemie MB-86 dwustronnie licowane to hit. Wzrok przyciągał ukryty pochwyt z podświetleniem Led RGB, które emitowało barwą światła wybraną przez Klienta. Drugim modelem z tej serii były drzwi z Front Glass czyli grafiką zamieszczoną na stronie zewnętrznej. Tu Klient może dostarczyć dowolną grafikę i uczynić drzwi unikalnymi.