COD Black Ops Cold War - Przełom: czerwone drzwi, Adler

COD Black Ops Cold War - Przełom: czerwone drzwi, Adler

Jest to jedna z ostatnich misji w kampanii fabularnej w Call of Duty: Black Ops Cold War, która staje się dostępna po ukończeniu zadania Koniec zabawy. W jej trakcie będziesz powtarzał różne fragmenty etapu postępując według zaleceń Adlera lub sprzeciwiając się im.

Chociaż fragmenty misji, w zależności od podjętych decyzji, różnią się, to finalnie i tak prowadzą do jednego zakończenia.

W pierwszej scenie należy przebić się przez pole ryżowe wypełnione przeciwnikami. Kiedy to uczynisz skieruj się w stronę przejścia (1) po drugiej stronie. W kolejnych powtórzeniach sceny Adler będzie mówił między innymi o tym, abyś rozprawiał się z przeciwnikami po cichu (np. z wykorzystaniem łuku). Możesz go słuchać lub postępować według własnego uznania.

Staniesz przed pierwszym wyborem. Możesz posłuchać Adlera i iść w prawo (2) lub sprzeciwić mu się i skierować się w lewo (3). W kolejnych powtórzeniach sceny Adler będzie wybierał bohaterowi jedną lub drugą ścieżkę - możesz go słuchać lub ignorować.

Ścieżki będą prowadzić do różnych miejsc (np. wioski lub plaży i jaskini), gdzie najczęściej trzeba będzie przebić się przez grupy przeciwników.

Każdy z wyborów prowadzi finalnie do czerwonych drzwi (4), przez które należy przejść. W ten sposób dotrzesz do kolejnych lokacji, po przejściu przez które cała scena (od momentu zeskoczenia ze śmigłowca) rozpocznie się od nowa.

Czasami może się okazać, że jeśli zignorujesz polecenia Adlera, to trafisz do ślepego zaułka, na przykład zablokowanej drogi (5). W takich przypadkach rozejrzyj się za inną trasą (w drugiej scenie Adler mówi, aby iść w prawo - jeśli pójdziesz w lewo to trafisz do wioski z zablokowaną ścieżką, przed mostem jest jednak tyrolka, z której możesz skorzystać).

Po drugiej scenie, za czerwonymi drzwiami natkniesz się na dwa projektory (6). Zacznij przestawiać je w taki sposób, żeby z dwóch zdjęć stworzyć jedno z czerwonymi drzwiami (7), przez które przejdź.

COD Black Ops Cold War - Przełom: czerwone drzwi, Adler

Druga z możliwości to wpadnięcie przez drewnianą klapę do tunelu. Po przejściu przez jego fragment odwróć się, a zobaczysz zombie. Po chwili ekran zrobi się czarny i pojawią się czerwone drzwi, przez które przejdź.

W kolejnym powtórzeniu sceny ponownie skończysz na czerwonych drzwiach. Po przejściu przez nie trafisz do długiego korytarza. Podążaj cały czas wzdłuż niego, przechodząc przez kolejne drzwi (8), pojawiające się na drodze. Czasami mogą pojawiać się różne sceny lub wydarzenia (np. bohater spadnie w przepaść). Mimo tego zawsze ruszaj przed siebie.

Może się też okazać, że podczas przedzierania się przez korytarz trafisz na ślepy zaułek - odwróć się wtedy, a kolejne drzwi powinny być na wprost.

W kolejnym powtórzeniu sceny, po dotarciu do rozwidlenia, czerwone drzwi (9) będą w ruinach. Możesz przez nie przejść od razu lub spróbować wybrać inną ścieżkę. Na niej również zacznie pojawiać się przejście, ale możesz je ignorować tak długo, aż w końcu trafisz do pomieszczenia z drzwiami, gdzie ma innej drogi przejścia - wtedy przejdź przez drzwi.

W końcu fragmenty wspomnień zaczną się łączyć, po tym, jak dotrzesz do pomieszczenia ze stołem i krzesłem (10), na którym usiądź.

Podczas wykonywania tej misji pamiętaj, że możesz zawsze słuchać poleceń Adlera, zawsze je ignorować lub postępować w sposób mieszany. Za każdą z opcji kryje się nieco inny przebieg zadania oraz osiągnięcia do zdobycia.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Kryzys tożsamości: wybór zakończenia

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Koniec zabawy: zdobycie danych na Kubie