[Aktualizacja] Może nie dowiesz się gdzie obejrzeć mecz PSG - Real, ale za to możesz wygrać koszulkę

[Aktualizacja] Może nie dowiesz się gdzie obejrzeć mecz PSG - Real, ale za to możesz wygrać koszulkę

Koszulki prezentują się znakomicie a ich autentyczność dokumentuje stosowny certyfikat Ligi Mistrzów. Zresztą, najlepiej jak zobaczycie to po prostu na zdjęciach:

Co musisz zrobić, żeby wygrać koszulkę Realu Madryt?

Przede wszystkim pomyśleć i podzielić się efektami z czytelnikami Antyweba. Ale do rzeczy.

Piłka nożna i technologia - ten romans zaczął się dawno temu i wiele wskazuje, że przed nim ciekawa przyszłość. Wystarczy wspomnieć technologię goal-line czy VAR (Video Assistant Referee, inaczej wideoweryfikacja), które pomagają w trudnej i niewdzięcznej pracy boiskowych sędziów.

To cię zainteresuje Jak programować? 10 błędów początkującychJaguar I-Pace chce być jak Tesla? Tego brytyjskiego kota na prąd Musk zjada na śniadanie

Łatwo sobie wyobrazić inne rozwiązania z dziedziny nowych technologii, które mogą pomóc zarówno zawodnikom, sędziom, jak i samym kibicom na stadionie czy przed telewizorem.

No właśnie, zaproponuj w komentarzach pod tym artykułem nowinkę technologiczną, która według Ciebie przyda się współczesnemu futbolowi. Nie muszą to być rozwiązania możliwie do wdrożenia od razu, dodatkowe punkty przyznamy najbardziej futurystycznie odjechanym pomysłom.

Autorzy dwóch najciekawszych komentarzy otrzymają koszulki.

Dziękujemy SONY za nagrody do konkursu.

[Aktualizacja] Może nie dowiesz się gdzie obejrzeć mecz PSG - Real, ale za to możesz wygrać koszulkę

Regulamin konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 05.03.2018 r.2. Nagrodą w konkursie są dwie koszulki Realu Madryt z podpisem Garetha Bale’a.3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o.4. Ci, którzy podejmą rękawicę, czas do 11.03.2018 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza.5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb.7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w poniedziałek, 13.03.2018.8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy.9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Aktualizacja - Mamy zwycięzców konkursu

Bardzo miło mi poinformować, że zwycięzcami w naszym konkursie są autorzy poniższych komentarzy :

androapps.pl

Może pojadę trochę Black Mirrorowo... Opaski na głowę dla każdego zawodnika, dzięki którym możemy widzieć mecz z perspektywy każdego zawodnika. Dodatkowo opaski miałyby możliwość "weryfikacji intencji". To znaczy po faulu sędzia (albo algorytm) weryfikował czy zawodnik chciał sfaulować czy było to przypadkowe.

Czytaj dalej poniżej
IEM Expo to raj dla graczy. Podpowiadamy co ciekawego warto zobaczyć w ten weekend KŚKamil Świątek
Wirtualni operatorzy (MVNO) - zestawienie ofert na internet mobilny GUGrzegorz Ułan

W strojach byłoby tysiące czujników weryfikujące każdy kontakt piłkarza oraz sprawdzały jego kondycję. W miejscach gdzie nie ma stroju (np. ręce) używano bo specjalnego spreju, który pokrywałby skórę czujnikami.

Wzdłuż boiska rozmieszczono by laserowe czujniki wspomagające weryfikacje linii spalonego.

Dziesiątki mini dronów (tak mały, że praktycznie niezauważalnych) nad murawą i za każdym z zawodników (zapewniające widok jak w grach TPP). Oczywiście wszyscy na stadionie w swoich telefonach mają możliwość oglądania również meczu z poziomu tych kamer.Oraz

Paweł JanacMamy rok 2140. W Europie panują mrozy, ale na stadionie w Abu Dabi temperatura na plusie, około 50 stopni celcjusza - w ostatnich latach klimat w Azji Wschodniej wyjątkowo ocieplony, mimo zasłon termicznych pod niebem. Niestraszne to jednak zawodnikom, którzy wyposażeni w elastyczne powłoki o grubości zaledwie 0,001mm mogą dostosowywać temperaturę odczuwalną według własnych udogodnień ciała. Przechodząc do meritum, finał ligi cybermistrzów zapowiada się pasjonująco. Na przeciwko siebie staną drużyny Realu Madryt, którego trenerem jest klon Cristiano Ronaldo, Cristiano "Dos" Ronaldo oraz Manchester United, prowadzony przez robota DX100, jednym z najlepszych modeli na rynku, wyposażonych m.in. w funkcję przekonywania sędziego do innej decyzji. Jeśli chodzi o składy, prawdopodobnie na murawie zadebiutuje nowy wychowanek Królewskich, Banco Santo, którego DNA zostało połączone z DNA Messi'ego - ostatniego króla futbolu, w który nie wszczepiony chip treningowy (umożliwiający wgranie symulacji zagrań - przyp. red.). Nagłówki gazet zapowiadają również powrót do składu Garetha Bale'a - który po 1102 operacjach chirurgicznych, podjął decyzję o wszczepieniu ultradynamicznych implantów ciała - reagują na bodźce w ułamku nanosekundy - pozwalających na uniknięcie kontuzji. W składzie MU bez zmian - prapraprawnuki Beckhama, Rooney'a, Cole'a, Sarr'a. Mecz zostanie rozegrany piłką UltraFrust 3000, która optymalizuje zagrania, minimalizując błędy w celności oraz sile podania/strzału - zapewniając najwyższą jakość. Klasycznie tak jak w poprzednim roku, każdy z zawodników zostanie wyposażony w naklejkę fair play - blokującą w neuronach zagrania symulacyjnę. Trójka sędziowska to hologramy (teraz sędzia naprawdę jest niewidoczny i nie można go trafić piłką - znów red.) japońskich braci Haroshima, którzy od ponad 30 lat sędziują wszystkie wydarzenia sportowe. To co będzie dziać się na boisku, zostawiam waszej wyobraźni :)

PS: Bale ostatecznie nie zagrał, doznał kontuzji włosa po zastosowaniu sklonowanego żelu od CRDos.

Zwycięzców prosimy o przesłanie danych do wysyłki wraz z numerem telefonu dla klienta na adres biuro@antyweb.pl