Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 w ochronie mienia

Możliwość sprawdzenia tego, co właśnie dzieje się w domu, lub na działce, jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim daje poczucie większego bezpieczeństwa.Jak zabezpieczyć nasze mienie przed kradzieżą, lub włamaniem?

Nie trzeba sięgać po skomplikowane i drogie rozwiązania alarmowe – prosty system monitoringu wideo zbudować może każdy, kto ma dostęp do internetu i potrafi obsługiwać smartfona oraz stosunkowo tanie i dostępne kamery Wi-Fi, takie jak Tapo C110 i Tapo C210.

Zarówno Tapo C110, jak i obrotowa Tapo C210, firmy TP-Link to alternatywny sposób na zabezpieczenie mienia podczas nieobecności w domu, na działce w biurze itp.

To nowoczesne urządzenia, proste w obsłudze i konfiguracji, komunikują się z siecią Wi-Fi, oferując obraz naprawdę świetnej jakości… a przy okazji są niewielkie i na tyle dyskretne, że bez żadnego problemu można je ukryć w każdym pomieszczeniu – bez kucia ścian, prowadzenia przewodów itp.

Zasada funkcjonowania kamer jest prosta – po podłączeniu kamery do domowej/firmowej sieci Wi-Fi, należy zainstalować w smartfonie/tablecie aplikację, która pozwoli nam na monitorowanie obrazu z urządzenia oraz dokładne jego skonfigurowanie.

Świetnie też sprawdzą się w roli “elektronicznej niani”, dzięki której możemy monitorować stan dzieci oraz starszych, schorowanych domowników. Dwustronna komunikacja umożliwia szybką identyfikację potrzeb i problemów, bez konieczności przebywania w tym samym pomieszczeniu. Zapewnia to swobodę i umożliwia efektywne wykorzystanie czasu.

Cechy Tapo C110:

Specyfikacja Tapo C110: Tutaj

Zawartość opakowania

Cechy Tapo C210:

Specyfikacja Tapo C210: Tutaj

Zawartość opakowania:

Share this:

Like this:

Like Loading...
Strony: 1 2 3 4 5 6