Składowiska on-line! Ministerstwo stawia na 24-godzinny monitoring

Składowiska on-line! Ministerstwo stawia na 24-godzinny monitoring

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Abrys Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-124, przy ul. Dalekiej 33.

Przetwarzamy Twoje dane w celu utrzymywania konta w serwisie oraz w celu marketingowym administratora danych i partnerów administratora danych.

Podstawą przetwarzania danych jest konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy oraz realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci promowania naszych towarów i usług.

Składowiska on-line! Ministerstwo stawia na 24-godzinny monitoring

Twoje dane będą przetwarzane przez 10 lat lub do chwili likwidacji konta w serwisie. W przypadku likwidacji konta mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń (do 5 lat).

Odbiorcami Twoich danych mogą być nasi partnerzy, tj. firmy promujące się na łamach czasopism wydawanych przez Abrys Sp. z o.o. oraz firmy promujące się podczas szkoleń i konferencji których organizatorem jest Abrys Sp. z o.o.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby założyć konto w serwisie portalkomunalny.pl.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt e-mail: rodo@abrys.pl