Kamera realme Smart Cam 360° od dziś w sklep-realme.pl

Pierwsza kamera Smart Cam 360° jest już dostępna w oficjalnym sklepie realme.

realme Smart Cam360° kosztuje 229 zł.

realme Smart Cam360° jest kolejnym produktem serii Smart Home, który po odkurzaczu realme Robot Vacuum, inteligentnej wadze realme Smart Scale oraz żarówce Smart Bulb LED wchodzi na polski rynek.

realme Smart Cam360° wyróżnia się pełnym 360 stopniowym zakresem nagrywania otoczenia wspomaganym WDR (Wide Dynamic Range) oraz nagrywaniem wideo w formacie 1080P. Smart Cam360° wspierana Sztuczną Inteligencją, pozwala łączyć się z sieciami 2,4Ghz oraz umożliwia zdalne sterowanie z aplikacji realmeLink.

Dzięki połączeniu poprzez dedykowaną aplikację realmeLink użytkownik może monitorować pomieszczenie w którym jest ona zainstalowana oraz w czasie rzeczywistym odbierać alerty wysyłane przez urządzenie.

Kamera ma szeroki dynamiczny zakres działania WDR (z polem widzenia do FOV do 105°) i reaguje na każdy zarejestrowany ruch w pomieszczeniu. Nagrania dzienne wykonane w jakości 1080P i wspomagane światłem podczerwieni nagrania nocne, można zapisywać na kartę pamięci microSD o pojemności 128GB. Urządzenie jest w stanie zapisać non-stop 14 dniowy obraz, który może być potem odtworzony przez użytkownika.

Kamera wyposażona jest w kilka czujników. Wykrywa ruch, dźwięk oraz ludzką postać i wysyła alarmujące powiadomienia do użytkownika kiedy wyczuje jakąś zmianę nagrywanego otoczenia. realme Smart Cam360° nawet przy słabym oświetlaniu jest w stanie dobrze uchwycić barwy nagrywanego obrazu oraz posiada funkcję Talk Back, która umożliwia porozumiewanie się z osobami monitorowanymi. Kamera została wyposażona w moduł redukcji szumów 3D oraz korekcji zniekształceń na krawędziach.

realme Smart Cam360° wykorzystuje komunikację poprzez wzmocniony sygnał Wi-Fi dzięki któremu użytkownik może korzystać z wielu kamer jednocześnie nie martwiąc się o spadek stabilności połączenia sieciowego. Dane zapisane na kamerze są chronione dzięki standardowi szyfrowania AES-128 oraz szyfrowanej transmisji danych, protokołem TLS 1.2.

W zestawie wraz z kamerą użytkownik otrzymuje zestaw do montażu, którym może zamontować realme Smart Cam360° w pozycji standardowej i odwróconej, kabel zasilający o długości 2 metrów oraz zasilacz.