Domowy monitoring z podglądem z kamer na żywo w telefonie, laptopie? To proste!

Czy uwierzysz, że jego założenie to kwestia zaledwie kilkunastu minut i nie musisz do tego kupować kabli, kuć metrów ścian, ani zmieniać czegokolwiek? Nie potrzebna Ci nawet zaawansowana wiedza techniczna.

Poznaj rozwiązania klasy premium marki ORLLO stworzone z myślą o 5 aspektach:

1. Prostota i wygoda obsługi

2. Uniwersalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb

3. Wysoka jakość urządzeń gwarantująca długą eksploatację

4. Serwis posprzedażowy

5. PAKIET ORLLO – polska aplikacja + bezpłatne aktualizacje + wsparcie techniczne

Co to jest kamera IP WiFi?

To kamera do monitoringu wyposażona w moduł WiFi, by łatwo nawiązywać bezprzewodowe połączenie z telefonem, tabletem, komputerem i przesyłać rejestrowany obraz na żywo oraz alarmy po wykryciu ruchu. Ważne, kupując kamerę dostajesz też aplikację do kamery. Bez aplikacji funkcje monitoringu nie będą działać!

Jaka kamera do monitoringu najlepsza?

Kamery IP WiFi do monitoringu bezprzewodowego ORLLO to szeroki wybór modeli do różnorakich zastosowań. Oto przykłady:

Domowy monitoring z podglądem z kamer na żywo w telefonie, laptopie? To proste!

• Kamery wewnętrzne obrotowe pomogą Ci chronić mieszkanie, dom, sklep lub wnętrze magazynu.

Jeśli chcesz rozszerzyć ochronę o taras, ogród, posesję, parking lub inny plac wystarczy użyć dwóch kamer – wewnętrznej i zewnętrznej, a następnie mieć w jednej aplikacji podgląd z obu w tym samym czasie.

• Kamery zewnętrzne oprócz mocniejszej obudowy, która jest gwarantem odporności na warunki atmosferyczne są wyposażone – w zależności od modelu – w funkcję obrotu, zoom, a nawet kolorowy tryb nocny!

A co jeśli jedna kamera zewnętrzna i jedna wewnętrzna nie obejmą obszaru, który chcesz monitorować? Najlepiej wybrać gotowy, kompletny zestaw.

• Zestawy do monitoringu składają się z 1-8 kamer i rejestratora, który można doposażyć w twardy dysk do 8TB.

Są także miejsca, w których nie ma prądu i nie możesz podłączyć do zasilania ani routera ani kamery. Na przykład dom w trakcie budowy, działka, pasieka pod lasem, staw hodowlany itp. Tu ORLLO oferuje kamery na kartę SIM.

• Kamery GSM 3G/4G wykorzystują po prostu sieć komórkową. Wystarczy włożyć do kamery kartę SIM i masz podgląd online i alarmy w aplikacji.

Rozwiązania wprowadzone przez ORLLO pomogą Ci w wyborze i użytkowaniu kamer do monitoringu. Decydując się na tę technologię zyskujesz:

Bezpłatne doradztwo – wybór kamer ORLLO jest szeroki. Aby pomóc każdemu w doborze najlepszych urządzeń konsultanci firmy oferują fachowe doradztwo – kontakt.

PAKIET ORLLO – polska bezpłatna aplikacja + bezpłatne aktualizacje + wsparcie techniczne posprzedażowe. W aplikacjach do obsługi kamer otrzymujesz: podgląd na żywo, powiadomienia alarmowe, zapis w chmurze czy zdalne pobieranie nagrań – tej funkcji próżno szukać w ofertach większości innych sprzedawców.

Serwis posprzedażowy – fachowe wsparcie masz także po zakupie. Oczywiście, otrzymujesz polskie instrukcje i gwarancję.

Zatem, wyprzedź złodzieja! W domach i obiektach, na których zamontowane są kamery kilkakrotnie rzadziej dochodzi do włamań. Mając alarm po wykryciu intruza możesz natychmiast zareagować – zadzwonić na policję, powiadomić sąsiadów itp. Co najistotniejsze, nowoczesny klasy premium monitoring bezprzewodowy ORLLO daje Ci także - poza poczuciem bezpieczeństwa - oszczędność i wygodę użytkowania.