Zniknął i pojawił się w Europie! O tym monolicie mówi świat

Zniknął i pojawił się w Europie! O tym monolicie mówi świat

Monolit, który zniknął z&nbsppustyni w&nbspUSA, teraz stoi w&nbspEuropie -&nbsppodaje Daily Mail, który także opublikował na dowód zdjęcia. Monolit pierwotnie znalazł się w&nbspstanie Utah, o&nbspczym trąbiły media kilka dni temu.

Teraz stoi w&nbspBatca Doamnei w&nbspmieście Piatra Neamt w&nbsppółnocno-wschodnim okręgu Neamt w&nbspRumunii. Co tam robi, a&nbsptakże kto go tam postawił? Wciąż nic na ten temat nie wiadomo.

Czytaj także: Nowy skutek COVID-19? Koniecznie zwróć na to uwagę!

Sprawę monolitu komentują jednak same władze Rumunii. Ministerstwo Kultury jasno wyraziło swoje niezadowolenie z&nbsppojawienia się monolitu w&nbspPiatra Neamt. Chodzi o&nbspto, że nikt nie zapytał o&nbsppozwolenie na postawienie dziwnego pomnika w&nbsptym miejscu.

Zniknął i pojawił się w Europie! O tym monolicie mówi świat

Choć nie ma pewności, że monolit to ten sam obiekt, który wcześniej stał na pustyni w&nbspUtah, to jednak prawie niemożliwym jest, aby był to jedynie zbieg okoliczności, i&nbspbył to zupełnie inny pomnik. Jest zbyt podobny do tego, który stał w&nbspUtah.

Czytaj także: Straszne wieści z&nbspWHO! Świat słucha z&nbspniepokojem

Nie wiadomo kto jest wykonawcą monolitu, jego właścicielem, a&nbsptakże dlaczego pojawia się on w&nbspróżnych miejscach globu, a&nbsppotem znika. Niektórzy podejrzewają, że monolit to po prostu promocja nowego artysty, który chce zasłynąć w&nbspten sposób na świecie.

Teraz internauci zastanawiają się, gdzie monolit wyląduje następnym razem. Może pojawi się w&nbspPolsce? Kto wie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.plmonolitusaeuropaŹródło:o2pl